Płytki ceramiczne do salonu i sypialni różowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 4 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni różowe

Zastanawiasz się, w jaki sposób urządzić zarówno prywatną strefę wypoczynkową, jak i tę dostępną dla wszystkich domowników oraz gości? Z naszą bogatą ofertą płytek do salonu i sypialni różowych to zadanie będzie proste i przyjemne, a stworzone aranżacje – wyjątkowe!

Płytki do salonu i sypialni różowe to wybór elegancki i jednocześnie oryginalny. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wyrazisty róż, czy może na bardziej pudrowe i delikatne odcienie, ten kolor zawsze będzie zachwycał.

Płytki do salonu i sypialni różowe błyszczące

Niezwykle elegancka powierzchnia płytek do salonu i sypialni różowych sprawia, że wnętrze urządzone za ich pomocą wygląda naprawdę luksusowo. Dlatego też te kafelki są doskonałym wyborem do wyłożenia ścian w najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu każdego domu – w salonie.

Błyszczące płytki do salonu i sypialni różowe doskonale sprawdzą się także na ścianach sypialni. Wraz z punktowym, delikatnym i ciepłym oświetleniem pomogą stworzyć atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Płytki do salonu i sypialni różowe matowe

Matowe płytki do salonu i sypialni różowe będą bardzo dobrym wyborem do dużych salonów. W takim pomieszczeniu sprawdzą się doskonale na ścianach, zwłaszcza w połączeniu z kontrastującymi ciemnymi meblami.

Płytki do salonu i sypialni różowe wykończone w macie pozwolą stworzyć doskonałą aranżację dużej sypialni, zwłaszcza takiej, która jest połączona z łazienką. Kafelki te można bowiem ułożyć zarówno na ścianach, jak i podłogach, tworząc harmonijną kompozycję.

Płytka do salonu i sypialni różowa

Płytki do salonu i sypialni różowe to nie tylko monochromatyczne kafelki. W naszej kolekcji znajdują się bowiem także płytki ozdobione różnokolorowymi wzorami oraz dekory, w których różowy kolor jest tłem bądź subtelnym dodatkiem.

Nasz zespół TU_Kolektyw, który składa się z najlepszych projektantów i architektów, zadbał o to, aby płytki do salonu i sypialni różowe były nie tylko eleganckie, ale też niepowtarzalne. Ich projekty są bowiem inspirowane osobistymi obserwacjami i przemyśleniami całego zespołu.

Płytka do salonu i sypialni różowa połysk

Pełne blasku płytki do salonu i sypialni różowe będą wyglądać zjawiskowo, jeśli połączysz je z ciemnozielonymi dodatkami. To zestawienie kolorystyczne jest niezwykle modne i sprawdzi się w salonie urządzonym zarówno minimalistycznie, jak i w stylu glamour.

Płytki do salonu i sypialni różowe są także niebywale funkcjonalne. Jeśli Twój salon jest połączony z jadalnią i kuchnią, ten wybór jest trafiony. Polerowana powierzchnia sprawia, że na kafelkach niemal niewidoczne są zacieki oraz zabrudzenia, które mogą powstać zwłaszcza w kuchni.

Płytka do salonu i sypialni różowa matowa

Matowe płytki do salonu i sypialni różowe to wybór nadający się głównie do aranżacji nowoczesnych i industrialnych. Wyjątkowo dobrze na ich tle będą się prezentować dodatki w kolorach miedzi, srebra oraz czerni.

Jeśli zastanawiasz się, jaki wybór płytek do salonu i sypialni różowych będzie najbardziej odpowiedni do Twojej wymarzonej aranżacji, możesz skorzystać z pomocy architekta. Podpowiedzi doświadczonego specjalisty z pewnością pomogą Ci uzyskać wystrój marzeń.