Płytki ceramiczne do salonu i sypialni srebrne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 33 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki srebrne do salonu i sypialni

Planujesz metamorfozę domu zarówno w prywatnych strefach wypoczynkowych, jak i tych dostępnych dla wszystkich domowników oraz gości? Stworzenie nowego, harmonijnego designu wpłynie w pozytywny sposób na cały dom. Aby wprowadzić do niego nutę ekstrawagancji, wybierz nasze płytki srebrne do salonu i sypialni.

Płytki srebrne do salonu i sypialni to nad wyraz eleganckie rozwiązanie. Takie kafelki rozjaśnią wnętrze i doskonale uzupełnią każdą aranżację, sprawiając, że wnętrze będzie niepowtarzalne.

Płytki srebrne do salonu i sypialni połysk

Pełne jasnego blasku płytki srebrne do salonu i sypialni są doskonałym rozwiązaniem do niewielkich przestrzeni salonu. W połączeniu z oświetleniem punktowym, którego światło będzie się odbijać od powierzchni płytek, pozwolą optycznie powiększyć wnętrze.

Płytki srebrne do salonu i sypialni bardzo dobrze sprawdzą się także w salonie połączonym z aneksem kuchennym i jadalnią. Są bowiem bardzo praktyczne – wypolerowana powierzchnia i srebrny kolor sprawiają, że zabrudzenia i zacieki są na nich niemal niewidoczne. Bardzo łatwo jest je także utrzymać w czystości.

Płytki srebrne do salonu i sypialni matowe

Jeśli Twój salon jest dużym pomieszczeniem, które zamiast optycznego powiększenia wymaga raczej ocieplenia, zdecyduj się na płytki srebrne do salonu i sypialni wykończone w macie. Niepolerowana powierzchnia sprawia, że kolor jest przygaszony, dzięki czemu pomaga osiągnąć wrażenie przytulności.

Warto też podkreślić, że płytki srebrne do salonu i sypialni wykończone w macie można zastosować zarówno do wyłożenia ścian, jak i podłóg. Pamiętaj jednak, żeby na podłogach użyć kafelków z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi.

Płytka srebrna do salonu i sypialni

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko jednokolorowe płytki srebrne do salonu i sypialni. Są w niej bowiem także ozdobne kafelki i dekory pełne kolorów. W tych płytkach srebro stanowi jedynie tło lub element ozdobny dla całości projektu.

Aby płytki srebrne do salonu i sypialni były zarówno niepowtarzalne, jak i idealnie zaprojektowane, został powołany specjalny zespół TU_Kolektyw, który czuwa nad każdym etapem procesu. W jego skład wchodzą najlepsi architekci i projektanci, których doświadczenie pomaga stworzyć oryginalne projekty kafelków.

Płytka srebrna do salonu i sypialni połysk

Błyszczące płytki srebrne do salonu i sypialni bardzo dobrze sprawdzą się także w prywatnej strefie wypoczynkowej, jaką jest sypialnia. Niezależnie od tego, czy jest ona samodzielnym pomieszczeniem, czy może jest połączona z łazienką i garderobą, srebrny kolor będzie pasował do całego wnętrza.

Delikatny blask płytek srebrnych do salonu i sypialni sprawi, że wnętrze będzie wyglądać niezwykle elegancko. Warto dopasować do tych płytek oświetlenie kinkietowe z ciepłym światłem, które sprawi, że wnętrze sypialni stanie się przytulne.

Płytka srebrna do salonu i sypialni matowa

Matowe płytki srebrne do salonu i sypialni, których kolor jest znacznie bardziej przygaszony niż w błyszczących odpowiednikach, bardzo dobrze będą wyglądać w dużych wnętrzach sypialni. Pomogą stworzyć atmosferę idealną do wieczornego relaksu.

Jeśli nie wiesz, czy wybrane przez Ciebie płytki srebrne do salonu i sypialni są odpowiednie do zaplanowanej aranżacji, możesz poprosić o radę doświadczonego architekta. Z pewnością podpowie Ci najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz idealny wystrój każdego wnętrza!