Płytki ceramiczne do salonu i sypialni szare

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 36 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni szare

Metamorfoza bądź pierwsze urządzanie salonu i sypialni wiąże się z podjęciem decyzji dotyczących wyboru stylu aranżacji. Jeśli wiesz, że lubisz częste zmiany wystroju wnętrz, warto postawić na płytki do salonu i sypialni szare.

Ta neutralna kolorystka pozwoli Ci na zaaranżowanie salonu i sypialni w wielu różnych stylach. Ułatwi również szybką metamorfozę wnętrza oraz dobranie mebli i dodatków z całej gamy kolorystycznej.

Płytki do salonu i sypialni szare połysk

Błyszczące płytki do salonu i sypialni szare to bardzo dobry wybór do niewielkich wnętrz. Wykończenie w wysokim połysku gwarantuje, że będą bardzo dobrze odbijać światło, dzięki czemu optycznie powiększą mieszkanie.

Wprowadzą także elegancję do każdego rodzaju wnętrza. Niezależnie od tego, czy położysz płytki do salonu i sypialni szare w przestrzeni prywatnej, czy też tej dostępnej dla wszystkich domowników i gości, z całą pewnością luksus będzie od razu zauważalny.

Płytki do salonu i sypialni szare matowe

Jeśli chcesz zaaranżować swoje mieszkanie w sposób neutralny kolorystycznie, rozważ zastosowanie płytek do salonu i sypialni szarych z matowym wykończeniem. Taki rodzaj powierzchni sprawia, że nie odbija się od niego światło, dzięki czemu wnętrze jest bardziej stonowane.

Matowa powierzchnia płytek do salonu i sypialni szarych jest również niezwykle modnym rozwiązaniem. Może z powodzeniem przywoływać skojarzenia z popularnym w aranżacjach betonem, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości ceramiki.

Płytka do salonu i sypialni szara

Neutralna barwa płytek do salonu i sypialni szarych nie musi w żadnym wypadku oznaczać monotonii. W naszej ofercie znajdują się nie tylko kafelki jednokolorowe. Warto zwrócić uwagę na te bardziej oryginalne propozycje, inspirowane różnymi materiałami i pasujące do niepowtarzalnych stylów.

Przede wszystkim warte uwagi są płytki inspirowane marmurem – są niezwykle szlachetne i piękne. Jeśli natomiast pragniesz jeszcze bardziej urozmaicić szarości, przyjrzyj się kolekcjom z wielokolorowymi dekorami i mozaikami.

Płytka do salonu i sypialni szara połysk

Pełne blasku płytki do salonu i sypialni szare świetnie wzbogacą wystrój obydwu pomieszczeń. Wyłożenie nimi ścian to bardzo dobre rozwiązanie – będą uzupełnieniem zarówno nowoczesnej aranżacji, jaki i tej nieco bardziej w stylu vintage.

Płytki do salonu i sypialni szare w połysku są także bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy kilka ruchów ściereczką i znikają wszystkie smugi oraz zabrudzenia.

Płytka do salonu i sypialni szara matowa

Matowe płytki do salonu i sypialni szare to wybór podyktowany przede wszystkim względami estetycznymi. Kafelki te są niezwykle stylowe. Nie bez znaczenia jednak pozostaje również kwestia bezpieczeństwa. Jeśli chcesz wyłożyć podłogę płytkami, wybierz opcję matową – jej powierzchnia nie jest tak śliska niż w tej samej opcji w połysku.

Zastanawiasz się, która wersja płytek do salonu i sypialni szarych jest dla Ciebie? Zapoznaj się z naszą ofertą, a także weź pod uwagę ich funkcjonalność!