Płytki ceramiczne do salonu i sypialni wielokolorowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 19 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe

Strefy wypoczynkowe, zarówno prywatne, jak i te przeznaczone dla gości, powinny być nie tylko funkcjonalne, ale też urządzone ze smakiem. Atmosfera i wygląd wnętrz wpływają na samopoczucie. W osiągnięciu najlepszego efektu pomogą Ci nasze płytki do salonu i sypialni wielokolorowe.

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe to wybór doskonały dla każdego, kto nie może podjąć decyzji, jaki kolor powinien się znaleźć w jego wnętrzu. Wzorzyste kafelki można dopasować do wielu aranżacji.

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe połysk

Pełne blasku płytki do salonu i sypialni wielokolorowe doskonale sprawdzą się w eleganckim salonie, zwłaszcza niedużym, który potrzebuje dodatkowego rozjaśnienia. Jeśli wybierzesz płytki o jasnych barwach i połączysz je z rozproszonym światłem, uzyskasz subtelny efekt optycznego powiększenia wnętrza.

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe wykończone w wysokim połysku są nie tylko eleganckie, ale też funkcjonalne. Dlatego warto rozważyć ich użycie w salonie połączonym z aneksem kuchennym. Są one bardzo łatwe w czyszczeniu, dlatego doskonale sprawdzą się na ścianach.

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe matowe

Jeśli błyszczące płytki do salonu i sypialni wielokolorowe wydają Ci się nieco zbyt ekstrawaganckie, możesz się zdecydować na ich matową wersję. W ten sposób wnętrze Twojego salonu będzie wyglądać subtelniej.

Matowe płytki do salonu i sypialni wielokolorowe to doskonałe rozwiązanie do wnętrz o dużej powierzchni. Przygaszone kolory sprawiają, że pomieszczenie sprawia wrażenie bardziej przytulnego.

Płytka do salonu i sypialni wielokolorowa

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz ożywić wnętrze swoich stref wypoczynkowych. Nasza bogata oferta pozwoli Ci wybrać wiodący kolor płytek, który będzie dominował na kafelkach, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do każdej aranżacji.

Za niepowtarzalnymi płytkami do salonu i sypialni wielokolorowymi stoi specjalnie powołany zespół TU_kolektyw, w którego skład wchodzą projektanci i architekci. Czuwają oni nad każdym etapem projektu – od samej koncepcji, aż do efektu końcowego, czyli gotowej płytki.

Płytka do salonu i sypialni wielokolorowa połysk

Jeśli chcesz stworzyć oryginalną i pełną szyku sypialnię, płytki do salonu i sypialni wielokolorowe z pewnością się sprawdzą. Ich delikatny połysk, sprawi, że będziesz mógł zrezygnować z dodatkowych ozdób we wnętrzu.

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe to doskonały wybór także w sypialni, której integralną część stanowi przestrzeń kąpielowa. Nadają się bowiem do wyłożenia ścian w strefach mokrych.

Płytka do salonu i sypialni wielokolorowa matowa

Płytki do salonu i sypialni wielokolorowe wykończone w macie mają jeszcze jedną, zaletę, dzięki której możesz stworzyć wyjątkowo harmonijne wnętrze. Można nimi wyłożyć zarówno ściany, jak i podłogi, z zastrzeżeniem, że na podłogach należy używać płytek o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Wiesz już, na jakie płytki do salonu i sypialni wielokolorowe się zdecydować? Jeśli nie wybrałeś do tej pory idealnego rozwiązania, możesz poprosić o radę wykwalifikowanego architekta, który z pewnością podpowie Ci, jak dokonać odpowiedniego wyboru.