Płytki ceramiczne srebrne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 33 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki srebrne

Wybór kolorów do aranżacji domu lub mieszkania stanowi początek każdej stylizacji. Warto zdecydować się na nieco bardziej ekstrawagancki wybór, który sprawi, że Twoje wnętrza będą się wyróżniać i zachwycać. Takiemu zadaniu idealnie sprostają nasze płytki srebrne.

Płytki srebrne nie tylko będą nieco mniej standardowym wyborem, ale też pozwolą stworzyć nieprzebraną liczbę aranżacji. Rozświetlą wnętrze i sprawią, że będzie ono wyglądać naprawdę niebanalnie.

Płytki srebrne połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek srebrnych będzie doskonale odbijać światło, zarówno sztuczne, jak i słoneczne. Możesz więc dzięki nim powiększyć optycznie każde pomieszczenie.

Płytki srebrne wykończone w wysokim połysku mogą także pełnić funkcję lustrzanej powierzchni. Jeśli chcesz stworzyć efekt iluzji, błyszczące kafelki sprawdzą się do tego bardzo dobrze. Wystarczy powiesić lustro na jednej ze ścian i pozwolić, aby blask odbijał się zarówno od niego, jak i od kafelków.

Płytki srebrne matowe

Jeśli wydaje Ci się, że błyszczące płytki srebrne są zbyt ekstrawaganckie, ale nie chcesz zastąpić ich zwykłymi szarymi kafelkami, możesz wybrać wersję matową. Kolor będzie nieco przygaszony, nie będą także odbijać światła.

Płytki srebrne w matowym wykończeniu będą bardzo dobrym wyborem do dużych pomieszczeń, w których optyczne powiększenie wnętrza jest zbędne. Delikatny srebrnografitowy kolor będzie także elementem, który wizualnie je ociepli.

Płytka srebrna

Nasza oferta płytek srebrnych to nie tylko monochromatyczne propozycje. Znajdują się w niej również kafelki ozdobione kolorowymi wzorami oraz dekory, dla których srebro jest tłem i eleganckim uzupełnieniem. Mogą z powodzeniem zastąpić dekoracje.

Nad niezwykłymi projektami płytek srebrnych czuwa zespół TU_Kolektyw, czyli grupa złożona z najlepszych projektantów i architektów. To ich osobiste doświadczenia i inspiracje zaowocowały naszymi kolekcjami.

Płytka srebrna połysk

Niezwykły blask płytek srebrnych będzie bardzo dobrym uzupełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym. Wypolerowane kafelki stworzą doskonałe tło do minimalistycznych mebli, najlepiej w ciemnych kolorach, które będą się odznaczać i stanowić kontrast.

Płytki srebrne wykończone w wysokim połysku są nie tylko wyjątkowo gustowne, ale też praktyczne. Na ich powierzchni bowiem niemal nie widać zabrudzeń i zacieków, a ich czyszczenie jest bardzo proste – po kilku pociągnięciach ściereczką wyglądają jak nowe.

Płytka srebrna matowa

Ogromną zaletą płytek srebrnych wykończonych w macie jest możliwość wyłożenia nimi zarówno ścian, jak i podłóg. Pamiętaj jednak, że na podłogach powinny się znaleźć kafelki z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi, aby zapewnić Ci jak największe bezpieczeństwo.

Masz już wymarzoną aranżację, jednak nie wiesz, czy wybrane przez Ciebie płytki srebrne na pewno będą do niej pasować? Skorzystaj więc z pomocy doświadczonego architekta, który podpowie Ci najlepsze i najbardziej stylowe rozwiązanie.