Płytki ceramiczne szare

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 42 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki szare

Wybór kolorystyki mieszkania jest pierwszym krokiem, który należy podjąć podczas prac aranżacyjnych. Warto wziąć pod uwagę kolory neutralne, które nigdy nie wychodzą z mody, takie jak czarny, biały czy szary. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz aby Twoje mieszkanie było jasne lub jednoznacznie ciemniejsze, postaw właśnie na płytki szare!

Płytki szare pasują zarówno do kuchni, jadalni i łazienki, jak i do salonu. Pozwolą urządzić wybrane pomieszczenie w stylu, jaki sobie wymarzysz. Dobrym rozwiązaniem jest także zastosowanie tego koloru w całości do piętra bądź całego domu.

Płytki szare połysk

Zastosowania płytek szarych w mieszkaniu nie trzeba ograniczać jedynie do podłóg. Płytki szare w wysokim połysku to świetny wybór na ściany, przede wszystkim takich pomieszczeń jak salon czy łazienka.

Niezależnie od tego, czy postanowisz użyć ich do urządzenia strefy prywatnej, czy wspólnej dla wszystkich domowników, ta opcja kolorystyczna i wykończeniowa pozwoli Ci dobrać odpowiednie meble i dodatki. Błyszcząca powierzchnia kafelków będzie odbijać światło, co optycznie powiększy każde wnętrze.

Płytki szare matowe

Wybór matowych płytek szarych może być bardzo dobrym rozwiązaniem do zastosowania na podłogach w najczęściej odwiedzanych przez gości i domowników miejscach, jak łazienka, kuchnia czy hol.

A antypoślizgowa powierzchnia niektórych płytek, dodatkowo sprawia, że każdy będzie mógł się bezpiecznie poruszać po takich kafelkach. Na matowych płytkach szarych nie widać także zabrudzeń, dzięki czemu są wyjątkowo praktycznym wyborem, np. do kuchni.

Płytka szara

Jeśli zdecydujesz się na kolorystykę utrzymaną w szarościach, niekoniecznie musisz wybierać jednolity kolor płytek. W naszej bogatej ofercie znajdziesz bowiem płytki szare, które są dodatkowo zdobione i urozmaicone. Sprawdź, czy od jednolitych płytek nie będą lepsze te o wzorze lastryka bądź zdobione żyłkami inspirowanymi marmurem.

Zarówno całkiem szare płytki, jak i te zdobione delikatnymi różnokolorowymi wzorami, świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania – na balkonach i tarasach. Ten neutralny kolor będzie pasował do każdego rodzaju elewacji.

Płytka szara połysk

Płytki szare w wysokim połysku bardzo dobrze nadają się do urządzenia kuchni. Użyte w przestrzeni roboczej w pobliżu blatów będą niezwykle funkcjonalne – są łatwe w czyszczeniu, a na szarym kolorze zacieki oraz plamy będą niewidoczne.

Będą także idealnym wyborem do eleganckiego salonu. Szary kolor jest stonowany, a dzięki wielu dostępnym odcieniom płytek może posłużyć do aranżacji zarówno w ciemnej, jak i jasnej kolorystyce.

Płytka szara mat

Wyborem, który podnosi bezpieczeństwo użytkowania strefy mokrej w łazience, jest użycie na podłogach płytek matowych. Płytki szare ze wzorem lastryka wyznaczą strefę prysznica, a jednocześnie będą pełnić funkcję ozdobną. Te ponadczasowe dekory w nowoczesnym wydaniu sprawdzą się nawet w najbardziej ekstrawaganckiej łazience.

Jeśli zastanawiasz się, który rodzaj płytek należy wybrać, płytki szare matowe na podłogi oraz z połyskiem na ściany z pewnością są dobrym rozwiązaniem. Płytki w wysokim połysku możesz wybrać także w celu optycznego powiększenia każdego wnętrza, ponieważ doskonale odbijają światło!