Płytki ceramiczne wielokolorowe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 21 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki wielokolorowe

Wybór jednego koloru do wymarzonej aranżacji niekiedy wydaje się niemożliwy. Z pomocą przychodzą wtedy płytki wielokolorowe, których bogata oferta pozwoli Ci dopasować wybrane przez Ciebie barwy do każdego wystroju.

Płytki wielokolorowe sprawdzą się idealnie w każdej przestrzeni. Znajdziesz wśród nich bowiem takie połączenia kolorystyczne, które będą się doskonale komponować z każdym stylem, który sobie wymarzysz, a także z każdym rodzajem wnętrza.

Płytki wielokolorowe połysk

Błyszczące płytki wielokolorowe wykończone w wysokim połysku są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń, które potrzebują dodatkowego rozjaśnienia. Mogą to być wnętrza niewielkie bądź takie, w których ilość światła dziennego jest ograniczona.

Połyskliwa powierzchnia płytek wielokolorowych w połączeniu z rozproszonym światłem pozwoli stworzyć niesamowity efekt. Nie tylko optycznie powiększy pomieszczenie, ale też doda mu dodatkowego blasku.

Płytki wielokolorowe matowe

Niepolerowane płytki wielokolorowe to rozwiązanie idealne do pomieszczeń, które nie potrzebują optycznego powiększenia. Subtelne mozaiki będą doskonałą ozdobą nawet największych przestrzeni, sprawiając, że staną się one znacznie bardziej przytulne i pełne ciepła.

Płytki wielokolorowe wykończone w macie będą bardzo dobrym uzupełnieniem aranżacji, w których prym wiodą jasne, pastelowe meble. Warto wybrać kolor wiodący płytki tak, aby kontrastował z barwami mebli, tworząc harmonijną kompozycję.

Płytka wielokolorowa

Płytki wielokolorowe to idealny wybór, kiedy nie wiesz, na jaką barwę kafelków się zdecydować. Dzięki takim płytkom możesz też zredukować liczbę dodatkowych ozdób do absolutnego minimum, gdyż one same stanowią doskonałe urozmaicenie wnętrza.

Nad powstawaniem płytek wielokolorowych czuwa specjalna grupa architektów i projektantów – TU_kolektyw. Ich doświadczenie i wiedza sprawiają, że kafelki z naszych kolekcji są niepowtarzalne.

Płytka wielokolorowa połysk

Płytki wielokolorowe wykończone w wysokim połysku są nie tylko wyjątkowo eleganckie i estetyczne, ale też pozwalają na urządzenie wnętrz w funkcjonalny sposób. Polerowana powierzchnia sprawia bowiem, że są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Płytki wielokolorowe błyszczące bardzo dobrze sprawdzą się także w strefach mokrych i roboczych, np. w kuchni oraz w łazience.

Płytka wielokolorowa matowa

Matowe płytki wielokolorowe oferują także jeszcze jedną, dodatkową funkcjonalność. Można nimi wyłożyć zarówno ściany, jak i podłogi, co ułatwia stworzenie aranżacji pełnej niezwykłej harmonii. Musisz jedynie pamiętać, aby na podłogach układać płytki o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Jeśli nadal zastanawiasz się, które płytki wielokolorowe sprawdzą się najlepiej w Twojej wymarzonej aranżacji, nie obawiaj się poprosić o pomoc doświadczonego architekta. Specjalista z pewnością podpowie Ci najlepsze rozwiązanie.