Płytki ceramiczne żółte

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 4 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki żółte

Przed Tobą wyzwanie, jakim jest rozjaśnienie mieszkania? Nie musisz się decydować na standardową biel. Z pomocą przyjdzie Ci bowiem nasza ceramika, a konkretniej płytki żółte, które nie tylko sprawią, że mieszkanie będzie wyglądać jaśniej, ale też radośniej i promienniej.

Płytki żółte to doskonały wybór do każdego wnętrza. Nasz żółty kolor to nie tylko kojarząca się ze słońcem połyskliwa barwa, ale mnogość odcieni, które możesz dopasować do większości stylów.

Płytki żółte błyszczące

Płytki żółte wykończone w wysokim połysku to kwintesencja blasku. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których nie ma dostępu do światła dziennego bądź jest on bardzo niewielki. W połączeniu ze sztucznym światłem sprawią, że wnętrze będzie wyglądać promiennie.

Płytki żółte błyszczące to także dobre rozwiązanie do wnętrz nie tylko słabo oświetlonych, ale też niewielkich. Jasna barwa oraz światło dadzą efekt optycznego powiększenia pomieszczenia.

Płytki żółte matowe

Jeśli błyszczące płytki żółte wydają Ci się zbyt ekstrawaganckie i zbyt pełne blasku, ale ten kolor jest Twoim wymarzonym, możesz zdecydować się na kafelki wykończone w macie. Niepolerowana powierzchnia sprawia bowiem, że odcień jest nieco przygaszony i spokojny.

Płytki żółte matowe to także świetne rozwiązanie, jeśli chcesz wizualnie ocieplić wnętrze. Niebłyszcząca powierzchniai ciepły żółty kolor to połączenie, które nada przytulny charakter nawet największym pomieszczeniom.

Płytka żółta

Pełne subtelnego blasku płytki żółte to niejedyna propozycja w tym kolorze, którą znajdziesz w naszej ofercie. Zaprojektowaliśmy także płytki, w których żółta barwa jest jedynie podstawą – są one zdobione wielokolorowymi wzorami oraz dekorami.

Nad niepowtarzalnymi projektami naszych płytek żółtych czuwa specjalnie powołany w tym celu TU_kolektyw – zespół projektantów i architektów. Są odpowiedzialni za cały proces powstania płytki – do samej koncepcji, aż do efektu końcowego.

Płytka żółta połysk

Błyszczące płytki żółte zdobione dekorami będą doskonałą przeciwwagą do ciemnych mebli, charakterystycznych np. dla aranżacji industrialnych. Dzięki wielobarwnym wzorom zastąpią także dodatkowe ozdoby.

Płytki żółte wykończone w wysokim połysku są nie tylko eleganckie i zjawiskowe, ale też wyjątkowo funkcjonalne. Dzięki polerowanej powierzchni łatwo utrzymać je w czystości.

Płytka żółta matowa

Matowe płytki żółte mają jeszcze jedną dodatkową zaletę – pozwalają na harmonijne urządzenie wnętrza. Można nimi wyłożyć nie tylko ściany, ale też podłogi. Należy jednak pamiętać, aby na podłogach używać wyłącznie płytek o dodatkowych właściwościach antypoślizgowych.

Wiesz już, które płytki żółte będą najlepszym wyborem do Twojej wymarzonej aranżacji? Jeśli nie, możesz poprosić o pomoc wykwalifikowanego architekta. Specjalista z pewnością doradzi Ci rozwiązanie, które pozwoli Ci stworzyć wystrój swoich marzeń.