28 lutego 2024

Lekkość i subtelność w kobiecym wydaniu

Funkcjonalne i pełne elegancji - kobiece wnętrza przykuwają wzrok subtelnym charakterem. Doskonale pasują do stylu glamour i wyrafinowanego designu. Odkryj kolekcję od Grupy Tubądzin, które sprawdzą się w przytulnych aranżacjach.

Czytaj

20 lutego 2024

Wiosenny design

Zbliżająca się wiosna przynosi ze sobą obietnicę cieplejszych dni i ponownego odkrywania uroków naszych tarasów. To właśnie teraz, gdy natura budzi się do życia, warto pomyśleć o przygotowaniach do nowego sezonu. Z płytami tarasowymi koraTER od Grupy Tubądzin odpoczynek na świeżym powietrzu nabiera nowego znaczenia.

Czytaj

13 lutego 2024

Romantyzm we wnętrzach

Styl romantyczny w aranżacji wnętrz to estetyczna podróż w świat delikatności i nostalgii. Przekształca on przestrzeń domową w urokliwe miejsce, gdzie każdy element odzwierciedla łagodność i subtelność. Grupa Tubądzin przychodzi z propozycjami kolekcji, które pomogą przenieść romantyczny nastrój do wnętrz.

Czytaj

7 lutego 2024

Zielona energia w Grupie Tubądzin

Grupa Tubądzin, lider branży ceramicznej, aktywnie inwestuje w projekty ekologiczne, czyniąc zrównoważony rozwój integralną częścią swojej strategii biznesowej. W 2024 roku firma zbuduje własne farmy fotowoltaiczne, które dostarczą energię elektryczną do fabryk.

Czytaj

30 stycznia 2024

Trendy 2024: Innowacyjne rozwiązania na elewacjach i dachach

Trwałość, piękny wygląd i doskonałe właściwości użytkowe - gres na dachach i elewacjach to jeden z najmodniejszych trendów na 2024 rok. Stwarza projektantom możliwości oryginalnej aranżacji elewacji.

Czytaj

23 stycznia 2024

CAD projekt_DESIGN 2024 – nowa edycja spotkań szkoleniowych

Powraca popularny cykl spotkań szkoleniowych! Nowa edycja CAD projekt_DESIGN 2024 to nie tylko interesujące wykłady o projektowaniu, ale również ciekawe miejsca o inspirującej architekturze i historii. W tym roku zabierzemy was m.in. do Białego Spichlerza w Słupsku, Muzeum Polskiej Wódki na warszawskiej Pradze, Kopalni Soli w Wieliczce czy poznańskiego Centrum Kultury Zamek. Partnerem projektu jest Grupa Tubądzin.

Czytaj