19 kwietnia 2022

Rusza "Open the door for Tubądzin" - inspiruj się niezwykłymi realizacjami i zobacz jak mieszkają polscy twórcy

„Open the door for Tubądzin” to nowy cykl, który wprowadzi widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców. Goście cyklu pokażą jak żyją, pracują, a także opowiedzą, w jaki sposób poszukują inspiracji dla swoich przestrzeni. Odcinki cyklu będzie można oglądać na kanale YouTube Grupy Tubądzin oraz na profilach marki na Facebooku i Instagramie.

Czytaj

21 marca 2022

ZJAWISKOWE KOLEKCJE CERAMIKI TUBĄDZIN NAGRODZONE PERŁAMI CERAMIKI

Architekci, projektanci i dystrybutorzy nagrodzili kolekcje Boho i Sophisticated kreacji Macieja Zienia oraz kolekcję Macchia. Produkty Grupy Tubądzin zostały docenione za piękne, wyróżniające się wzornictwo, bogactwo elementów oraz za kunszt detali i dekoracji.

Czytaj

16 lutego 2022

Rusza kolejna edycja konkursu Tubądzin Design Awards

Od 1 marca będzie można zgłaszać projekty do Tubądzin Design Awards. To już czwarta edycja konkursu, w którym biorą udział architekci i projektanci z różnych stron świata. W tym roku TDA przyświeca idea projektowania, które potrafi sprostać globalnym wyzwaniom, czego wyrazem jest dodatkowa, specjalna kategoria konkursowa – CULTURE FORM. Przewodniczącym jury jest Allan Starski. Pula nagród wynosi 78 000 EURO.

Czytaj

2 lutego 2022

Grupa Tubądzin podsumowuje rok 2021 – wielkie inwestycje i dynamiczny rozwój

Ubiegły rok, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej i rosnących cen zakupu energii Grupa Tubądzin może uznać za wyjątkowo udany. Firma zakończyła wielomilionowe inwestycje, zaprezentowała nowe kolekcje oraz zakończyła rok z dobrym wynikiem finansowym.

Czytaj

19 stycznia 2022

Grupa Tubądzin zmniejsza emisję CO2 w fabryce w Ozorkowie

Modernizacja fabryki w Ozorkowie to kolejna duża inwestycja Grupy Tubądzin w nowoczesną i zrównoważoną produkcję płytek ceramicznych. Nowa suszarnia rozpyłowa pozwala na redukcję zużycia gazu ziemnego o 25% i jest wyznacznikiem innowacyjnych rozwiązań proekologicznych dla całej branży.

Czytaj

20 grudnia 2021

Ceramika Tubadzin prezentuje trendy wnętrzarskie na 2022

Eksplozja koloru, różnorodność, natura w luksusowym wydaniu oraz mocne wejście sztuki do wnętrz to główne trendy 2022 według projektantów Ceramiki Tubądzin. Swoje przewidywania dotyczące najważniejszych tendencji wnętrzarskich przedstawili Dorota Koziara, Maciej Zień, Anna Skonka-Wojtysiak oraz Tomasz Smus. Gościem specjalnym wydarzenia był Wojciech Siudmak.

Czytaj