10 czerwca 2024

Sztuka, emocje i społeczeństwo Grupa Tubądzin partnerem wystawy "Łzy szczęścia" w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki

Wystawa „Łzy szczęścia”, której partnerem została Grupa Tubądzin, jest nowym wydarzeniem na kulturalnej mapie Warszawy tego lata. Oglądać ją można do 15 września w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Czytaj

4 czerwca 2024

Rozpoczął się cykl warsztatów CAD Decor Pracownia w Łazience

Pracownia CAD Decor wraz z Grupą Tubądzin zaprasza na serię bezpłatnych szkoleń praktycznych, które odbędą się w 15 miastach w całej Polsce.

Czytaj

27 maja 2024

Motywy drewna we wnętrzach

Motywy drewna w aranżacji wnętrz od lat cieszą się dużą popularnością, wprowadzając do przestrzeni ciepło, przytulność oraz unikalny charakter. Niestety samo drewno jest delikatne i podatne na zniszczenia. Grupa Tubądzin przychodzi z rozwiązaniem, którym są płyty ceramiczne wyglądające jak naturalne deski.

Czytaj

14 maja 2024

Masovia by Dorota Koziara

"Masovia" nowa kolekcja zaprojektowana przez Dorotę Koziara dla Grupy Tubądzin jest współczesną interpretacją polskiej tradycji i kultury Mazowsza.

Czytaj

13 maja 2024

Grupa Tubądzin dla lokalnych społeczności

Grupa Tubądzin pierwszą fabrykę uruchomiła 40 lat temu. Dziś ma 3 zakłady produkcyjne w Tubądzinie, Ozorkowie i Sieradzu oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjne w Cedrowicach. Od samego początku wspiera społeczności lokalne angażując się w projekty kulturalne, społeczne, ekologiczne i promujące zdrowy styl życia.

Czytaj

30 kwietnia 2024

Perfekcja w detalach - gresy na elewacjach

Elewacje budynków powinny być nie tylko estetyczne, lecz również funkcjonalne i trwałe. Gwarancją tych cech jest zastosowanie Tubądzin Airflow System, który łączy doskonały wygląd i jakość z innowacyjnym podejściem do termoizolacji.

Czytaj