4085

21 lipca 2021

Definicja ekskluzywnego piękna w kolekcjach marki Tubądzin inspirowanych marmurem

Dla wielu marmur uchodzi za najbardziej drogocenny kruszec. Niezaprzeczalnie kojarzy się z doskonałością, luksusem i elegancją. To materiał wyjątkowy i popularny jednocześnie, ceniony w starożytności, a obecnie będący inspiracją dla współczesnych architektów. I nic nie wskazuje na to, żeby miało się to szybko zmienić.

Czytaj
4080

15 lipca 2021

Grupa Tubądzin po raz drugi partnerem międzynarodowego festiwalu Vezha we Lwowie

Międzynarodowy Festiwal Architektury i Sztuki VEZHA we Lwowie odbył się na początku lipca po ponad rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. Partnerem współorganizującym to wydarzenie została ponownie Grupa Tubądzin, która od lat z zaangażowaniem koncentruje się na współpracy z architektami i projektantami.

Czytaj
4074

7 lipca 2021

Przestrzeń otulona bielą - wakacyjny klimat w kolekcjach marki Tubądzin

Lato sprzyja doświadczaniu miejsc, kultur, smaków – nowych, nieodkrytych, jak i tych dobrze znanych, ulubionych. To poszukiwanie momentów, kiedy możemy się zatrzymać, wziąć głęboki oddech i poczuć się dobrze. W przyjemnym otoczeniu łatwiej odnaleźć upragniony spokój, dlatego warto zaprosić do wnętrza kojącą biel.

Czytaj
4072

25 czerwca 2021

Tubądzin partnerem spektaklu Cardillac w Warszawskiej Operze Narodowej

Grupa Tubądzin od lat działa na rzecz kultury. W roku 2021 firma rozpoczęła współpracę z Teatrem Wielkim - Operą Narodową. Inauguracją tej współpracy było przygotowanie i zrealizowanie opery „Cardillac”, w reżyserii Mariusza Trelińskiego, której Grupa Tubądzin była partnerem.

Czytaj
4068

18 czerwca 2021

Sześć pomysłów na łazienkę skąpaną w kwiatach

Lekko zarysowane pąki czy bujne kwiatostany, a może tropikalne liście lub delikatne gałązki? Motywy roślinne uznawane są od lat za wyjątkowo dekoracyjny element aranżacji wnętrz. W kolekcjach marek Tubądzin, Domino i Arte odkryjemy różne odsłony piękna flory i fauny.

Czytaj
4067

16 czerwca 2021

Grupa Tubądzin organizuje akcję szczepień dla pracowników

Prawie 400 pracowników Grupy Tubądzin oraz członków ich rodzin wzięło udział w akcji szczepień, zorganizowanej we wszystkich zakładach firmy. Pracownicy otrzymali szczepionkę firmy Pfizer, drugą dawkę otrzymają w połowie lipca.

Czytaj