Jak urządzić łazienkę w stylu etno?

Styl etno to odzwierciedlenie różnorodności kultur, tradycji i sztuki z najodleglejszych regionów świata. Dzięki niemu zaaranżujesz ciepłe wnętrze pełne egzotyki i unikalnego charakteru. W tym artykule dowiesz się, czym jest styl etno, a także, w jaki sposób możesz go zastosować w swojej łazience, aby stworzyć harmonijne i inspirujące miejsce przeznaczone do relaksu.

Czytaj

Taras dwupoziomowy – wady i zalety

Taras dwupoziomowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną stworzyć przestrzeń o wyjątkowym charakterze w swoim ogrodzie. Dwa poziomy tarasu umieszczone na różnych wysokościach, zazwyczaj połączone schodami sprawią, że zyskasz wiele możliwości aranżacyjnych. To niezwykle estetyczne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwi spędzanie czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Zanim jednak zdecydujesz się na taras dwupoziomowy, poznaj wady i zalety takiego rozwiązania.

Czytaj

Łazienka dla rodziny z dzieckiem – 5 wskazówek od projektanta

Projektowanie łazienki dla rodziny z dzieckiem to wyzwanie, które wymaga uwzględnienia wielu praktycznych aspektów, takich jak bezpieczeństwo, dopasowane wysokością meble czy strefy przechowywania dostosowane do malucha. Poznaj kilka praktycznych wskazówek od projektanta, które pomogą Ci w stworzeniu przestrzeni przyjaznej najmłodszym domownikom.

Czytaj

Wybierz płytki 3D do łazienki

Łazienka to miejsce, które odgrywa ważną rolę w codziennym życiu. To tutaj dbasz o higienę, relaksujesz się i odpoczywasz. Jeśli myślisz o odświeżeniu wnętrza lub jesteś na etapie projektu – postaw na innowacyjny i nowoczesny wygląd. Wykorzystaj płytki 3D od Grupy Tubądzin pochodzące z wyjątkowych kolekcji. Kiedy warto się na nie zdecydować, jakie są zalety takiego rozwiązania? Przeczytaj tekst i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania.

Czytaj

Stół z płytek ceramicznych

W Tubądzinie kochamy nietypowe rozwiązania! Dlatego zachwycił nas pomysł Katarzyny Szostakowskiej, założycielki studia projektowego Kate&Co, która wykorzystała nasze wielkoformatowe płyty Monolith do stworzenia blatów stołów. Sprawdź, jakie płytki wybrała projektantka i przede wszystkim zobacz, jak te niezwykłe stoły – teraz w świątecznej oprawie!

Czytaj

Jakie płytki do garażu wybrać?

Garaż nie pełni już tylko roli miejsca przeznaczonego do postoju samochodu. To integralna część domu, pełniąca różnorodne funkcje – od przechowywania rzadziej używanych sprzętów czy narzędzi, po pomieszczenie zaaranżowane do majsterkowania. Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się wykorzystać tę przestrzeń, kluczowym elementem są płytki podłogowe do garażu. Ich wybór może mieć istotny wpływ na funkcjonalność tego pomieszczenia, jego trwałość oraz ogólny wygląd. Na jakie aspekty zwrócić uwagę? Jakie płytki do garażu okażą się najlepsze? Przeczytaj tekst!

Czytaj