Nowe miejsce na mapie Warszawy! Grupa Tubądzin dla Va Bene Cicchetti

Płytki stworzone na indywidualne zamówienie umożliwiły zrealizowanie projektu Noke Architects. Dzięki najnowszej technologii Grupa Tubądzin realizuje wizje projektantów produkując płytki pod konkretne inwestycje. Są to zarówno gresy z oryginalnymi nadrukami, jak i płytki tarasowe.

Czytaj

Jak urządzić balkon w bloku?

Urządzanie balkonu w bloku to świetna okazja, aby zaaranżować dodatkowe pomieszczenie, które będzie funkcjonalne i zarazem stylowe. Kluczowe jest nie tylko odpowiednie zaplanowanie przestrzeni, wybór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, takich jak płytki gresowe, ale również dodanie roślinności. Dzięki temu stworzysz miejsce przeznaczone do odpoczynku. W tym artykule dowiesz się, jakie płytki gresowe wybrać, aby cieszyć się trwałym rozwiązaniem na lata. Podpowiadamy również, jak krok po kroku urządzić designerski i funkcjonalny balkon.

Czytaj

Jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę?

Projektowanie wnętrz to zadanie wymagające nie tylko estetycznego wyczucia, ale przede wszystkim praktycznego podejścia. Łazienka powinna być funkcjonalna, komfortowa i dostosowana do potrzeb wszystkich domowników. Poznaj kilka sprawdzonych wskazówek, które pomogą Ci zaaranżować praktyczną przestrzeń. Dowiedz się, gdzie postawić umywalkę, prysznic oraz toaletę. Podpowiadamy także, na co powinno się zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu funkcjonalnej łazienki.

Czytaj

Jak urządzić łazienkę w stylu etno?

Styl etno to odzwierciedlenie różnorodności kultur, tradycji i sztuki z najodleglejszych regionów świata. Dzięki niemu zaaranżujesz ciepłe wnętrze pełne egzotyki i unikalnego charakteru. W tym artykule dowiesz się, czym jest styl etno, a także, w jaki sposób możesz go zastosować w swojej łazience, aby stworzyć harmonijne i inspirujące miejsce przeznaczone do relaksu.

Czytaj

Taras dwupoziomowy – wady i zalety

Taras dwupoziomowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną stworzyć przestrzeń o wyjątkowym charakterze w swoim ogrodzie. Dwa poziomy tarasu umieszczone na różnych wysokościach, zazwyczaj połączone schodami sprawią, że zyskasz wiele możliwości aranżacyjnych. To niezwykle estetyczne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwi spędzanie czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Zanim jednak zdecydujesz się na taras dwupoziomowy, poznaj wady i zalety takiego rozwiązania.

Czytaj

Łazienka dla rodziny z dzieckiem – 5 wskazówek od projektanta

Projektowanie łazienki dla rodziny z dzieckiem to wyzwanie, które wymaga uwzględnienia wielu praktycznych aspektów, takich jak bezpieczeństwo, dopasowane wysokością meble czy strefy przechowywania dostosowane do malucha. Poznaj kilka praktycznych wskazówek od projektanta, które pomogą Ci w stworzeniu przestrzeni przyjaznej najmłodszym domownikom.

Czytaj