tel. 42 710 37 63, 42 710 37 65
fax 42 710 37 64
e-mail:
inwestycje@tubadzin.pl

Łukasz Chyla
Dyrektor Sprzedaży Inwestycyjnej
l.chyla@tubadzin.pl
tel. 601 599 160

Sprzedaż terenowa:

Andrzej Maliszewski
Manager ds. Współpracy z Kluczowymi Klientami na Rynku Inwestycyjnym
- współpraca z klientami realizującymi inwestycje sieciowe, deweloperzy
a.maliszewski@tubadzin.pl
tel. 693 480 563

Obszar działalności

Poland map

Regionalni Managerowie ds. Inwestycji

1) Aleksander Szabelak

Regionalny Manager ds. Inwestycji

a.szabelak@tubadzin.pl

tel. 887 772 240

2) Dawid Mućka

Regionalny Manager ds. Inwestycji

d.mucka@tubadzin.pl

tel. 693 480 956

3) Michał Sawka

Regionalny Manager ds. Inwestycji

m.sawka@tubadzin.pl

tel. 691 463 180

4) Adam Jasiewicz

Regionalny Manager ds. Inwestycji

a.jasiewicz@tubadzin.pl

tel. 693 471 994

5) Zbigniew Petniak

Regionalny Manager ds. Inwestycji

z.petniak@tubadzin.pl

tel. 693 785 897

6) Maciej Chruścicki

Regionalny Manager ds. Inwestycji

m.chruscicki@tubadzin.pl

tel. 603 370 403

Biuro Obsługi Inwestycji

Agnieszka Grobelna 
Kierownik Działu Inwestycji
a.grobelna@tubadzin.pl
tel. 607 322 923

Marzena Fagas 
Specjalista ds. Inwestycji
m.fagas@tubadzin.pl
tel. 693 480 557

Magdalena Tyburska 
Specjalista ds. Inwestycji
m.tyburska@tubadzin.pl
tel.  693 480 857; 42 710 37 68

Aleksandra Ratke-Steglinska 
Specjalista ds. Inwestycji
a.ratke-steglinska@tubadzin.pl
tel.  693 480 571