Płytki ceramiczne do kuchni białe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 60 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne białe

Kuchnia jest miejscem, w którym z całą pewnością należy dbać o czystość, jednak podczas gotowania nie jest to najłatwiejsze zadanie. Warto więc wybrać taką aranżację do tego pomieszczenia, aby móc szybko zlokalizować nie najczystsze powierzchnie i móc je od razu sprzątnąć. Dobrym wyborem będą więc płytki kuchenne białe.

Na naszej stronie wyróżniliśmy płytki kuchenne białe, które będą nie tylko praktyczne, ale też niezwykle estetyczne. Wykonane z najwyższej jakości ceramiki, gwarantują trwałość zarówno samej powierzchni, jak i grafiki, nawet pod wpływem ciepła emitowanego podczas gotowania.

Płytki kuchenne białe połysk

Wykończone w wysokim połysku płytki kuchenne białe to idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Błyszcząca powierzchnia odbija światło, zarówno słoneczne jak i sztuczne, dzięki czemu wnętrze zostaje optycznie powiększone. Na połyskujących płytkach kuchennych białych nie widać także zacieków i śladów wody, dlatego to dobre rozwiązanie przede wszystkim na ściany w pobliżu zlewu. Powierzchnia płytek wykończonych w połysku jest także niezwykle prosta w czyszczeniu, dzięki czemu nadają się one na wyłożenie ścian przy blatach roboczych.

Płytki kuchenne białe matowe

Czym wyłożyć podłogę w kuchni? Przede wszystkim warto wybrać płytki matowe. Zapewniają one większy poziom bezpieczeństwa – w pomieszczeniu, gdzie nierzadko zdarza nam się coś rozlać, będą stanowczo lepszym rozwiązaniem. Matowa i antypoślizgowa powierzchnia płytek kuchennych białych zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się, a co za tym idzie, bolesnego upadku lub kontuzji. Na matowych płytkach mniej widoczne są także wszelkie ubytki bądź zadrapania, a przecież zdarza się upuścić np. bardzo ciężki garnek, co może spowodować zarysowanie nawet najtwardszej powierzchni.

Płytka kuchenna biała

Płytki kuchenne białe są eleganckie i ponadczasowe. Kolor ten pozwala na dowolną aranżację wnętrza, gdyż można go z powodzeniem połączyć ze wszystkimi innymi barwami. Kafelki te będą tworzyć idealne tło do każdego rodzaju wnętrza, niezależnie od tego, czy chcesz urządzić kuchnię w stylu glamour – pełną złota i przepychu, czy może raczej minimalistycznie i po skandynawsku. Jeśli natomiast sama biel płytek wydaje Ci się zbyt sterylna i monotonna, możesz sięgnąć po białe kafle z delikatnym i subtelnym wzorem, np. szlachetnego kamienia, jakim jest marmur.

Płytka kuchenna biała połysk

Bezsprzeczną zaletą płytek kuchennych białych wykończonych w wysokim połysku jest elegancja. Dzięki wypolerowanej powierzchni tworzą wręcz lustrzane odbicie pomieszczenia, co robi jeszcze większe wrażenie, gdy kuchnia jest oświetlona światłem punktowym. Jeśli zdecydujesz się na białe płytki ze zdobieniami bądź subtelnymi dekorami, będą one wyglądać zjawiskowo. W otwartej kuchni połączonej z salonem możesz zastosować je na całej powierzchni łączącej te dwa pomieszczenia – w ten sposób osiągniesz subtelne, ale eleganckie przejście.

Płytka kuchenna biała matowa

Matowe płytki to idealny wybór do aranżacji rustykalnych, klasycznych oraz vintage. Płytki kuchenne białe w takiej wersji będą wyglądać na nieco starsze, dzięki czemu będą idealnie współgrać z całością wystroju wnętrza. Wielkoformatowe białe płytki matowe będą także pasować do wnętrz industrialnych, gdyż doskonale komponują się z metalem i miedzią – materiałami popularnymi w aranżacjach tego typu.

Nie wiesz, czy zdecydować się na płytki kuchenne białe w wersji matowej, czy z połyskiem? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać obie opcje. Płytkami matowymi wyłóż podłogę, natomiast tymi o błyszczącej powierzchni – ściany.