Płytki ceramiczne do kuchni niebieskie

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 24 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne niebieskie

Kuchnia to serce domu – spędzamy w niej wiele czasu na przygotowywaniu i spożywaniu posiłków. Coraz częstszym rozwiązaniem jest też łączenie jej nie tylko z jadalnią, ale też z salonem, co wymaga zaaranżowania spójnego wystroju przestrzeni. Warto więc rozważyć użycie płytek kuchennych niebieskich, które pozwolą na stworzenie idealnej aranżacji.

Płytki kuchenne niebieskie mogą być dopasowane do różnego rodzaju stylów – sprawdzą się zarówno w klasycznym wnętrzu, jak i tym bardziej glamour. Wszystko zależy od odcienia, na który się zdecydujesz.

Płytki kuchenne niebieskie połysk

Twoja kuchnia potrzebuje elegancji i blasku? W takim wypadku zdecyduj się na płytki kuchenne niebieskie w wysokim połysku wyłożone na ścianach. Polerowana powierzchnia będzie odbijać światło, sprawiając, że kafelki zaczną wyglądać naprawdę spektakularnie.

Błyszcząca powierzchnia płytek kuchennych niebieskich ma jeszcze jedną zaletę. Dzięki temu, że połyskliwa tafla płytek doskonale współgra ze światłem punktowym, możesz za jej pomocą powiększyć optycznie wnętrze kuchni.

Płytki kuchenne niebieskie matowe

Twoja kuchnia jest ogromna lub połączona z dużym salonem i stanowczo nie chcesz, aby sprawiała wrażenie jeszcze większej? Postaw więc na płytki kuchenne niebieskie w matowym wykończeniu, których przygaszone kolory idealnie nadają się do dużych przestrzeni.

Płytki kuchenne niebieskie matowe możesz wykorzystać do wyłożenia zarówno ścian, jak i podłóg. Pamiętaj jednak, aby na podłogach zastosować wariant z dodatkowymi właściwościami antypoślizgowymi. Będziesz mieć wtedy pewność, że zabezpieczyłeś się przez poślizgnięciem w najwyższym możliwym stopniu.

Płytka kuchenna niebieska

Nie chcesz, aby aranżacja Twojej kuchni była monochromatyczna? Nic prostszego – wybierz płytki kuchenne niebieskie z różnokolorowymi wzorami i dekorami! Ich barwy ożywią wnętrze, a także nadadzą mu niepowtarzalny charakter.

Wzory i dekory płytek kuchennych niebieskich to dzieło naszych projektantów, architektów i technologów z grupy tworzącej TU_Kolektyw. Dzięki współpracy takiego wszechstronnego zespołu powstają płytki oddające ich osobiste inspiracje, dzięki czemu efekt jest jedyny w swoim rodzaju.

Płytka kuchenna niebieska połysk

Błyszczące płytki kuchenne niebieskie są nie tylko niezwykle estetyczne, ale też praktyczne. Dzięki polerowanej powierzchni możesz wyłożyć nimi ściany w okolicach zlewu – zabrudzenia oraz zacieki będą niemal niewidoczne. Bardzo proste jest także czyszczenie kafelków – wystarczy przetrzeć je ściereczką.

Płytki kuchenne niebieskie w wysokim połysku doskonale nadadzą się do wyłożenia ścian w aneksie kuchennym oraz całym salonie. Ich walory estetyczne pozwolą na stworzenie wymarzonej aranżacji w strefie dziennej.

Płytka kuchenna niebieska matowa

Matowe płytki kuchenne niebieskie doskonale sprawdzą się na podłogach i ścianach w kuchennej strefie roboczej. Matowe wykończenie sprawia, że ślady jedzenia bądź zacieki są niezauważalne na ich powierzchni.

Nie wiesz, na który rodzaj płytek kuchennych niebieskich się zdecydować? Zastanów się, jaką powierzchnię chcesz nimi wyłożyć. W razie potrzeby możesz również skorzystać z porad i pomocy profesjonalnego architekta lub projektanta wnętrz.