Płytki ceramiczne do kuchni srebrne

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 33 kolekcje

Sortuj:

trafność

Płytki kuchenne srebrne

Zaprojektowanie kuchni, czyli serca każdego domu, powinno być podyktowane zarówno funkcjonalnością tego miejsca, jak i jego estetyką. Warto więc starannie zaplanować aranżację, aby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy. My polecamy płytki kuchenne srebrne z naszej oferty.

Płytki kuchenne srebrne pozwolą Ci uzyskać spektakularny efekt. Ta niecodzienna barwa kafelków będzie bardzo dobrze współgrać z różnymi stylami, możesz więc bez obaw zaplanować aranżację z ich użyciem.

Płytki kuchenne srebrne połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek kuchennych srebrnych będzie bardzo eleganckim sposobem na wystrój ścian w kuchni, która jest połączona z dzienną strefą wypoczynkową. Można nimi bowiem wyłożyć zarówno aneks kuchenny, jak i całą przestrzeń salonu.

Płytki kuchenne srebrne wykończone w wysokim połysku sprawdzą się także w niewielkich przestrzeniach. Dzięki odbijającej światło powierzchni mogą one optycznie powiększyć przestrzeń. Warto podkreślić ich blask oświetleniem punktowym.

Płytki kuchenne srebrne matowe

Jeśli wydaje Ci się, że błyszczące płytki kuchenne srebrne nie są odpowiednim wyborem do Twojej kuchni, możesz wybrać ich matowe odpowiedniki. Kolory będą nieco przygaszone i z całą pewnością bardziej stonowane.

Płytki kuchenne srebrne wykończone w macie będą bardzo dobrze wyglądać w dużej kuchni. Taka przestrzeń nie potrzebuje bowiem dodatkowego powiększenia optycznego, dzięki czemu możesz postawić na kafelki, których barwa i odcień są cieplejsze.

Płytka kuchenna srebrna

Monochromatyczne płytki kuchenne srebrne to propozycja znacznie bardziej klasyczna. Jeśli jednak chcesz się zdecydować na coś bardziej ekstrawaganckiego, sprawdź naszą ofertę kafelków zdobionych oraz dekorów.

Nad projektem płytek kuchennych srebrnych czuwa profesjonalny zespół TU_Kolektyw. To grupa ludzi, architektów i projektantów, którzy sprawiają, że każdy projekt jest niepowtarzalny i absolutnie wyjątkowy.

Płytka kuchenna srebrna połysk

Zastanawiasz się, z jakim stylem połączyć płytki kuchenne srebrne wykończone w wysokim połysku? Wszystko zależy od mebli i dodatków, na które się zdecydujesz. Kafelki te będą stanowić doskonałe tło do wykończenia w tylu glamour, a także najwyraźniejszy akcent w aranżacji minimalistycznej.

Płytki kuchenne srebrne są także nie tylko eleganckie i stylowe, ale też funkcjonalne. Na ich powierzchni bowiem niemal nie widać śladów zabrudzeń i zacieków, o które w kuchni niezwykle łatwo. Bardzo proste jest także ich czyszczenie.

Płytka kuchenna srebrna matowa

Niebywałą zaletą płytek kuchennych srebrnych wykończonych w macie jest możliwość wyłożenia nimi nie tylko ścian, ale też podłóg. W przypadku zastosowania ich na powierzchni podłogi pamiętaj jednak, aby wybrać te kafelki, które mają dodatkowe właściwości antypoślizgowe. To one bowiem najlepiej zabezpieczają przez poślizgnięciem się i upadkiem.

Nie wiesz, na które płytki kuchenne srebrne się zdecydować? Możesz skorzystać z rady doświadczonego architekta, który z pewnością podpowie Ci najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu stworzysz aranżację swoich marzeń.