Płytki ceramiczne do łazienki białe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 59 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe białe

W domowych łazienkach najczęściej można spotkać białe płytki łazienkowe. Dzieje się tak nie bez powodu. Ten kolor ceramiki jest bardzo uniwersalny – można za jego pomocą stworzyć niemal każdą aranżację wnętrza. Dodatkowo płytki łazienkowe białe sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe, niż jest w rzeczywistości.

To, że płytki łazienkowe białe są uniwersalne, nie oznacza, że aranżacje z ich wykorzystaniem będą monotonne. Wręcz przeciwnie! Zobacz, jakie rodzaje białych płytek łazienkowych masz do wyboru i co możesz stworzyć dzięki nim.

Płytki łazienkowe białe połysk

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na białe płytki łazienkowe o błyszczącym wykończeniu. Tego rodzaju kafelki dobrze odbijają światło wpadające przez okno lub generowane przez lampy łazienkowe, dzięki czemu wnętrze wygląda przestronniej. Błyszczące płytki w białym kolorze sprawdzą się głównie na ścianach. Wysoki połysk daje bardzo elegancki efekt wizualny, jednak zastosowany na podłodze, mógłby się stosunkowo szybko zetrzeć – zwłaszcza w łazience, która jest bardzo często użytkowana.

Płytki łazienkowe białe matowe

W naszej ofercie znajdziesz także płytki łazienkowe białe matowe. Możesz je układać zarówno na ścianach, jak i na podłodze – w każdym z tych miejsc będą się prezentować bardzo dobrze.

Białe płytki łazienkowe zastosowane na podłodze mają bardzo ważną zaletę – łatwo utrzymać je w czystości. Co więcej, większość płytek ma też dobre właściwości antypoślizgowe. Sprawdzą się więc idealnie w łazience, której podłoga jest najbardziej narażona na kontakt z wodą.

Płytka łazienkowa biała

Aranżacja łazienki z białą ceramiką ścienną i podłogową nie musi oznaczać wyboru płytek tylko w jednej barwie. Płytka łazienkowa biała może mieć na swojej powierzchni wzory z dodatkowymi kolorami.

W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz się zdecydować na płytkę łazienkową białą ze wzorem marmuru, dzięki której Twoja łazienka nabierze eleganckiego charakteru. Zwróć także uwagę na podłogowe płytki łazienkowe białe z motywem lastryka – ten wzór nigdy nie wyjdzie z mody!

Płytka łazienkowa biała połysk

Podobają Ci się płytki łazienkowe białe z połyskiem? Sprawdź, w jaki sposób możesz je wykorzystać. Zwróć uwagę na:

 • mozaiki ścienne – mogą przybierać najróżniejsze kształty – trójkątne, w kształcie rombów i bardzo drobnych kwadratów,
 • płytki strukturalne – sprawiają, że ściana nabierze trójwymiarowego wyglądu,
 • dekoracje – czyli specjalne płytki łazienkowe przypominające ceramiczne obrazy.

W swojej łazience nie musisz się ograniczać tylko do jednego rozwiązania. Możesz na ścianach wykorzystać zarówno mozaiki ścienne, płytki trójwymiarowe, jak i dekoracje.

Płytka łazienkowa biała matowa

Jak udekorować podłogę w białym kolorze? Jeśli nie chcesz, aby ceramika miała jednolity kolor, postaw na grę wzorów i barw. Wybierz matowe płytki łazienkowe z motywem marmuru lub innego eleganckiego kamienia. Sprawdź też, jak będzie się prezentować płytka łazienkowa biała matowa inspirowana naturalnym drewnem.

Przy wyborze ceramiki na podłogę zwróć uwagę przede wszystkim na wielkoformatową płytkę łazienkową białą matową. Dzięki dużemu rozmiarowi kafli ograniczysz liczbę fug w łazience, a tym samym zadbasz o lepsze utrzymanie czystości.

Płytki łazienkowe białe dają nieskończone możliwości aranżacyjne. Od Ciebie zależy, które rozwiązania wybierzesz. Zwróć uwagę na nasze kolekcje i zastanów się, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twojej łazience.