Płytki ceramiczne do łazienki miedziane

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 14 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki łazienkowe miedziane

Aranżacja łazienki bądź jej metamorfoza to przede wszystkim wybór płytek. Dobór odpowiedniego koloru oraz dekorów będzie dyktować późniejszy zakup mebli i dodatków. Warto przyjrzeć się naszej ofercie płytek łazienkowych miedzianych, których elegancja jest wręcz niepowtarzalna.

Płytki łazienkowe miedziane to doskonały wybór zarówno dla niewielkich, jak i bardzo dużych przestrzeni. Płytki są dostępne w wielu odcieniach, dzięki czemu każdy ma szansę wyboru tych idealnych, dopasowanych do każdej aranżacji.

Płytki łazienkowe miedziane połysk

Jeśli chcesz, aby wnętrze Twojego pokoju kąpielowego było wręcz olśniewające, wyłóż ściany płytkami łazienkowymi miedzianymi wykończonymi w wysokim połysku. Błyszcząca powierzchnia kafelków będzie odbijać zarówno światło sztuczne, jak i słoneczne, dodając pomieszczeniu elegancji.

Niezależnie od tego czy wybierzesz błyszczące płytki łazienkowe miedziane całkowicie pokryte tym kolorem, czy może wolisz wersję z subtelnymi dekorami, stworzysz luksusowe wnętrze.

Płytki łazienkowe miedziane matowe

Zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystać płytki łazienkowe miedziane w ogromnej łazience? Wybierz wersję z matowym wykończeniem! Podłogi oraz ściany wyłożone matowymi kafelkami w ciepłych miedzianych barwach sprawią, że Twój pokój kąpielowy stanie się przytulny.

Matowe płytki łazienkowe miedziane to idealny wybór do aranżacji łazienki zarówno w stylu glamour, jak i dla stylu industrialnego. Dopasowanie płytek do odpowiedniego stylu będzie zależało od odcienia, który wybierzesz.

Płytka łazienkowa miedziana

Paleta odcieni płytek łazienkowych miedzianych jest niezwykle bogata. Sprawia, że możesz wybierać kolory, począwszy od jasnopomarańczowego, a skończywszy na ciemnobrązowym. Te inspirowane miedzią barwy wzbogacą aranżację w każdym stylu.

W naszej ofercie znajdziesz płytki łazienkowe miedziane zarówno pełne blasku, wyglądające jak pokryte rozgrzaną miedzią, jak i takie, które są przygaszone i spokojne. Kafelki te wzbogacone są o dekory, które mogą z powodzeniem zastąpić dodatkowe ozdoby w łazience.

Płytka łazienkowa miedziana połysk

Ściany wyłożone błyszczącymi płytkami łazienkowymi miedzianymi to pomysł nie tylko elegancki, ale też niezwykle funkcjonalny. Połyskujące wykończenie płytek sprawia, że to idealny wybór do ścian w strefach mokrych, jak np. w okolicy prysznica. Wystarczy bowiem kilka ruchów ściereczką, aby płytki znów były czyste i lśniące.

Warto również rozważyć wyłożenie płytkami łazienkowymi miedzianymi w połysku strefy lustra. Będzie się ono idealnie komponować na błyszczącej i dobrze podświetlonej powierzchni.

Płytka łazienkowa miedziana matowa

Płytki łazienkowe miedziane w wykończeniu matowym to funkcjonalny wybór na podłogi łazienkowe. Niezależnie od tego, czy chcesz nimi wyłożyć podłogę prysznica, czy może całą łazienkę, sprawdzą się idealnie. Ich matowa powierzchnia sprawia, że ryzyko poślizgnięcia się na mokrej podłodze jest niższe niż na płytkach polerowanych.

Nie wiesz, który rodzaj płytek wybrać? Dostosuj je przede wszystkim do powierzchni. Płytki łazienkowe miedziane zarówno w wersji matowej, jak i połyskującej są eleganckie i funkcjonalne, dlatego stanowią idealny wybór do każdego rodzaju łazienki.