Płytki ceramiczne miedziane

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 14 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki miedziane

Aranżację domu bądź mieszkania warto rozpocząć od wyboru płytek. Przede wszystkim ważny jest kolor – to on będzie bowiem wyznaczał dalszy wybór mebli oraz dodatków. Płytki miedziane będą idealnym wyborem kolorystycznym dla każdego, kto planuje urządzić wnętrze w stylu nowoczesnym.

Płytki miedziane sprawdzą się bardzo dobrze we wnętrzach zarówno prywatnych, jak i tych, w których będą przebywać cała rodzina oraz goście. Kolor ten jest dostępny w wielu odcieniach, z których z całą pewnością wybierzesz ten najpiękniejszy.

Płytki miedziane połysk

Błyszcząca powierzchnia płytek miedzianych to dekoracja sama w sobie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz płytki całkiem pokryte tym kolorem, czy może wolisz jedynie subtelne dekory w miedzianym kolorze, będą one wręcz biżuteryjnym dodatkiem do wnętrza.

Odbijająca światło powierzchnia płytek miedzianych sprawi, że ściany, które nimi wyłożysz, będą wyglądać zjawiskowo. Ten efekt jednocześnie powiększy optycznie wnętrze każdego pomieszczenia, zarówno jeśli płytki będą odbijać światło słoneczne, jak i sztuczne.

Płytki miedziane matowe

Jeśli Twoje pomieszczenie nie potrzebuje dodatkowego blasku, idealnym rozwiązaniem będą płytki miedziane o matowym wykończeniu. Subtelne odcienie przygaszonego pomarańczowego wpadającego w brązy sprawią, że zarówno pokoje, jak i kuchnia oraz łazienka będą przytulne.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na płytki miedziane matowe na ścianach, czy na podłodze, będą one wyglądać świetnie. Możesz je połączyć z płytkami o połyskującym wykończeniu, tworząc niepowtarzalną aranżację.

Płytka miedziana

W naszych kolekcjach znajdują się płytki miedziane o wielu odcieniach:, od zgaszonego pomarańczowego po ciemnobrązowy. Te wariacje wokół miedzianych barw pozwolą Ci urządzić wymarzone, przytulne wnętrze.

Jasne kolory płytek miedzianych sprawdzą się przede wszystkim do wnętrz industrialnych i nowoczesnych, gdzie króluje także prawdziwa miedź. Natomiast odcienie ciemniejsze to idealny wybór do bardziej klasycznie urządzonych pomieszczeń.

Płytka miedziana połysk

Jeśli zastanawiasz się, gdzie warto ułożyć płytki miedziane wykończone w wysokim połysku, rozważ przede wszystkim ściany w salonie. Błyszcząca powierzchnia płytek doda Twojemu pokojowi dziennemu niebywałej elegancji, podobnie jak oryginalny kolor kafelków.

Płytki miedziane o błyszczącej powierzchni to także materiał, który jest niezwykle łatwy w czyszczeniu. Wystarczy kilka pociągnięć ściereczką, aby powierzchnia płytek znów była błyszcząca. Dlatego są one dobrym rozwiązaniem w salonie, w którym często przebywa wiele osób i łatwo o zabrudzenia.

Płytka miedziana matowa

Matowe płytki miedziane to natomiast doskonały wybór na podłogę w takich miejscach, jak kuchnia czy łazienka. Doskonałe właściwości antypoślizgowe matowych powierzchni sprawiają, że poruszanie się w strefach mokrych będzie bezpieczniejsze. Matowe wykończenie gwarantuje także zmniejszoną widoczność zacieków i zabrudzeń.

Jeśli zastanawiasz się, która wersja płytek miedzianych będzie odpowiadać Twoim potrzebom, kieruj się ich funkcjonalnością. Sprawdź naszą szeroką gamę odcieni płytek oraz dekorów i stwórz gustowne wnętrze!