4037

10 czerwca 2021

Grupa Tubądzin otworzyła nowoczesne Centrum Logistyczne pod Łodzią

Grupa Tubądzin od początku swojego istnienia stawia na rozwój za pomocą technologii. Za kwotę 80 milionów złotych firma wybudowała automatyczny magazyn wysokiego składowania w swoim Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnym. Inwestycja pozwoli obsłużyć ponad 50 000 TIR-ów rocznie.

Czytaj
2855

10 czerwca 2021

Historie, które tworzą wnętrze

Grupa Tubądzin przedstawia TU_Kolektyw i prezentuje nowe podejście do opowiadania historii powstania swoich wyjątkowych kolekcji.

Czytaj
3979

2 czerwca 2021

Tubądzin rozpoczyna szkolenia z cyklu "Wielki Format - mały problem"

Grupa Tubądzin rusza z nową, piątą edycją bezpłatnych szkoleń poświęconych obróbce wielkoformatowych okładzin ceramicznych. Szkolenia odbędą się w najpopularniejszych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

Czytaj
Kolekcja Macchia Beige, Ceramika Tubądzin (1)

27 maja 2021

Renesans włoskiego terrazzo w ujęciu aranżacyjnym Katarzyny Madalińskiej

W kolekcji Macchia od marki Tubądzin klasyczne włoskie piękno zostało zinterpretowane na nowo. To propozycja nieoczywista i wielowymiarowa, która w ujęciu Katarzyny Madalińskiej, architektki TU_Kolektyw, tworzy wnętrza unikalne – od ekskluzywnych i eleganckich po bardziej stonowane, o nowoczesnym designie.

Czytaj
Kolekcja Brass, Tubądzin (2)

20 maja 2021

Brass - ulotna natura wiatru uchwycona na dłużej

Kolekcja Brass przyciąga uwagę łagodnością i harmonijną paletą barw, które wyciszają i pozwalają odciąć się od nadmiaru bodźców. To propozycja na wnętrze w wydaniu eleganckiej klasyki, w naturalnych kolorach ziemi i z dyskretnym motywem dekoracyjnym.

Czytaj
Inspiracja do kolekcji Macchia (6), fot. Getty Images

12 maja 2021

Magia włoskiej klasyki w kolekcji Macchia

Macchia, propozycja Ceramiki Tubądzin w formacie 33 x 90 cm, odkrywa tradycyjne włoskie terrazzo na nowo. To kolekcja niestandardowa, bardzo współczesna i otwarta na stylistyczne eksperymenty, którą pokocha każdy, kto ceni klasyczne piękno i lubi delektować się życiem.

Czytaj