Apartamenty Monte Cassino Sopot

Nowoczesna bryła, kunsztowny projekt i najwyższej jakości ceramika – nowe apartamenty w Sopocie zachwycają. W aranżacji wykorzystano znane z najwyższej jakości i doskonałego designu płyty od Grupy Tubądzin. Klasyczna elegancja wprowadza wyjątkową atmosferę.

Użyte kolekcje

Marmo d'Oro

Industrio

Ile produktów?

3 produktyZobacz produkty

Styl


Nowoczesny

Wygląd

Sopockie apartamenty to niezwykle wyważona fantazja na temat klasyki. Projektanci postawili tu na wartości takie, jak ponadczasowość i naturalność, których sprzężenie zapewnia prawdziwie zjawiskowe efekty aranżacyjne. Wśród produktów wykończeniowych znalazły się płyty od Grupy Tubądzin, które rozświetliły klatkę schodową i korytarze nowoczesnego kompleksu.

Jakie płytki Tubądzin zostały użyte we wnętrzu Apartamentu Monte Cassino Sopot?

Na podłogach pojawiły się płyty z kolekcji Marmo D’oro o przepięknym, szlachetnym użyleniu. Szarość i pastelowe ochry na tle przełamanej bieli pozwoliły stworzyć przestrzenie pełne niewymuszonego blasku, a także rozjaśniły korytarze, tworząc wyjątkowy klimat.

Schody wyłożono płytkami Industrio Anthraziteo jednolitym odcieniu. Doskonale sprawdzają się one we wnętrzach komercyjnych oraz w miejscach, gdzie panuje wzmożony ruch. Posiadają szereg ważnych zalet: znoszą duży nacisk, są łatwe w utrzymaniu w czystości, a także mają właściwości antypoślizgowe, co w sposób bezpośredni przekłada się na większe bezpieczeństwo użytkowników.