Ciepło rodzinnej historii

Komfort codzienności, łączący piękno oraz funkcjonalność, to idea kategorii Everyday Design w konkursie Tubądzin Design Awards. Doskonale odzwierciedla ją projekt Natalii Nykolyshyn, która odrestaurowała wiejski dom dziadka w wielkim stylu.

Autor projektu

Natalia Nykolyshyn

Zwycięski projekt Everyday Design: Połączenie tradycji i natury

Natalia Nykolyshyn z Ukrainy, która zdobyła Grand Prix w kategorii Everyday Design, zrealizowała projekt, w którym prym wiodą tradycja oraz natura. Przenikają się one tak, jak robiły to jeszcze przed wprowadzonymi modyfikacjami. Design domku na wsi zachwyca futurystycznym sznytem, idealnie wkomponowanym w otaczające dom budownictwo oraz zieleń.

Odnowa Elewacji z Użyciem Płytek Cielo e Terra Bianco

Na elewacji domu, wzniesionego na początku XX wieku, pojawiły się płytki Cielo e Terra Bianco z kolekcji Doroty Koziary. Zapewniają one nieograniczone możliwości aranżacyjne, zarówno we wnętrzach prywatnych, publicznych, jak i na ścianach zewnętrznych. Jasny kolor nie tylko podkreślił przywiązanie do tradycji malowanych na biało chat, ale też sprawił, że budynek zyskał na świeżości i nowoczesności.

Elegancja i Ciepło: Wykorzystanie Kolekcji Fair Beige w Domu

Wewnątrz domu projektantka postawiła na kolekcję Fair Beige, która pojawiła się jako blaty mebli w stylu modern classic. kremowe odcienie wraz z akcentami głębokiego brązu wywołują poruszające wrażenia estetyczne. Przestrzeń stała się niezwykle elegancka i przytulna, pozwalając na swobodne spędzanie czasu w ciepłej, domowej atmosferze. W ten sposób autorka wyeksponowała silną więź z przeszłością i zadbała o duszę domu.