Galeria Plaza Poznań

Galeria Plaza Poznań to przykład miejsca, które przestało pełnić jedynie funkcje handlowe. Bez wątpienia stanowi nastrojową przestrzeń pełną światła, z przemyślaną aranżacją części wspólnych, będących punktem wyjściowym do lokalizacji docelowych. Wchodząc do Centrum Plaza, pierwsze wrażenie mimowolnie zachwyca, daje poczucie wytchnienia. Klasa w każdym calu. Przeszklony dach w roli głównej odważnie zaprasza do środka światło, które dociera do jasnej posadzki i w mistrzowski sposób rozświetla całe wnętrze.

Użyte kolekcje

Industrio

Lokalizacja

Poznań

Styl


Nowoczesny

Wygląd

Okładzina podłogowa została wykonana z...

gresu barwionego w masie firmy Tubądzin, kolekcji INDUSTRIO, płytki wyprodukowanej w technologii podwójnego zasypu. Rektyfikowaną płytkę gresową Industrio Ivory Mat w formacie 59,8x59,8 zastosowano we wszystkich częściach wspólnych, które należą do stref szczególnych nie tylko z uwagi na wrażenia wizualne, ale wymagania techniczne. Podłogi w pasażach handlowych są wyjątkowo narażone na zabrudzenia wnoszone na podeszwach, tj.: piasek, błoto, śnieg itd.

Nie bez powodu swoje miejsce znalazła tutaj...

matowa płytka gresowa Industrio z antypoślizgowością R10 B z atestem higienicznym, potwierdzającym możliwość zastosowania w obiekcie użyteczności publicznej. Stanowi kompromis pomiędzy właściwościami gwarantującymi bezpieczeństwo przemierzających tłumów, a łatwością utrzymania porządku. Czyszczenie powierzchni płaskich w tego typu obiektach odbywa się w sposób mechaniczny a proces to niekończąca się opowieść – dlatego płytka bez określonych parametrów w tym miejscu, nie miałaby racji bytu. Galeria Plaza Poznań to coś więcej, chcesz zatrzymać się na dłużej. Nietypowe połączenie kolumn, gzymsów i łuków ze szklanymi balustradami i osobliwym oświetleniem w postaci pierścieni, tworzą komfortowe miejsce spotkań, w którym płytka Industrio ivory znalazła swoje miejsce i jest częścią tej nowoczesnej przestrzeni.