La Marqueus - Salon jubilerski

La Marqueuse to miejsce, w którym elegancja najwyższej próby kreuje wyjątkową atmosferę. Charakter salonu sprzyja obserwacji zjawiskowej biżuterii. Pozwala również na odprężenie i zatopienie się w magii naturalnych minerałów. A te stały się nie tylko elementem kosztowności, ale również wykończenia przestrzeni.

Użyte kolekcje

Pietrasanta

Lokalizacja

Warszawa

Styl


Glamour

Wygląd

W La Marqueuse motywem przewodnim stała się klasyka w wydaniu glamour

Biel i czerń tworzą doskonałe połącznie kolorystyczne, jedno z najbardziej uniwersalnych i fenomenalnych zarazem. Projektanci sięgnęli również po kolekcję Grupy Tubądzin, która idealnie dopełnia obowiązujący styl.

Na podłogach znalazły się płytki Pietrasanta o wymiarach 60x60 cm. Kształt kwadratów wprowadza do wnętrza regularność i proporcjonalność. Wzór płytek nawiązuje do naturalnej struktury marmuru, o niezwykle delikatnym użyleniu. Ciepły odcień bieli, wpadającej w tonację kości słoniowej, doskonałe łączy się z szarością oraz czernią wyposażenia salonu.

Kolekcja Pietrasanta niesamowicie podkreśla piękno naturalnych minerałów...

które znalazły się w wyrobach biżuteryjnych La Marqueuse. Osadzone w szlachetnych kruszcach, zachwycająco prezentują się na tle klasycznej aranżacji. Jednocześnie płytki idealnie komponują się z modernistycznymi meblami oraz kompaktowym oświetleniem sufitowym.

Pietrasanta to kolekcja, która sprawdza się we wnętrzach utrzymanych w stylu natural luxury, klasycznym, ale również nowoczesnym. W zestawieniu z odpowiednio dobranymi dodatkami, stworzy przestrzeń pełną oryginalności oraz naturalności.