Studio i szklarnia Ani z BezArchitekta.pl

Zrównoważone podejście do życia i sztuka osiągania szczęścia z pomocą małych rzeczy sprzyja wyciszeniu. Prostota i balans to klucz do tworzenia ciepłych wnętrz odpowiadających indywidualnym potrzebom.

Przestrzeń

Studio prowadzącej blog Bezarchitekta.pl...

Studio prowadzącej blog Bezarchitekta.pl sprawia wrażenie, że wszystko jest w nim na swoim miejscu. Spokojną oazę sprzyjającą pracy wypełnia pozytywna energia. Przestrzenie zaaranżowane przez dekoratorkę urzekają harmonijnym połączeniem bliskości natury z wyrafinowaną prostotą.

Spokojna oaza pozytywnej energii

Ania wybrała stonowane kolorystycznie płytki, które pozwoliły jej na zbudowanie nastrojowego wnętrza, pełnego dobrych emocji. Beże, przełamane biele i klasyczna czerń tworzą przyjemny zakątek, gdzie inspiracja przychodzi wraz z wytęsknionym spokojem.

Blaty i płytki w harmonii

W kuchni pojawiły się płytki z kolekcji Macieja Zienia – Balance Stone. Delikatny beż, subtelnie ozdobiony lekkim użyleniem, stał się funkcjonalnym elementem przestrzeni. Dekoratorka wykorzystała wielkoformatowe płyty również jako blaty. W ten sposób idealnie wpisała się w filozofię prostoty i bliskości natury.

Łazienka pełna elegancji

Łazienka zaskakuje mozaiką Fashion, która wprowadza do wnętrza elegancję i blask stylu francuskiego. Idealnie komponuje się ona z płytkami Timeless, zaprojektowanymi przez Macieja Zienia. Perłowa biel przywołuje skojarzenia ze stylem angielskim.

Szklarnia również zachwyca...

niekonwencjonalną aranżacją. Kolekcja Onice Rosa wnosi naturalność onyksu, rozświetla przestrzeń i dodaje jej wielowymiarowości. Pokryte granillą płyty wielkoformatowe doskonale odzwierciedlają autentyczną strukturę minerału, kreując wnętrza pełne komfortu.