Romantyczna odsłona świąt z kolekcją Onice

Delikatność, ciepło i finezja – zobacz świąteczną aranżację Anny Pietraszek, prowadzącej profil Bezarchitekta na Instagramie. Wnętrza pełne czułości to jej znak rozpoznawczy. W odzwierciedleniu świątecznego blasku i magii pomogły dekoratorce płyty wielkoformatowe od Grupy Tubądzin.

Użyte kolekcje

Onice

Nazwa obiektu

Romantyczna odsłona świąt z kolekcją Onice

Lokalizacja

Łódź

Styl


Naturalny

Przestrzeń

Wygląd

Ania prowadzi profil Bezachitekta, na którym doradza w jaki sposób zaaranżować przytulne i funkcjonalne wnętrza. Dla swoich obserwatorów organizuje także warsztaty, które odbywają się także w ogrodowej szklarni, która pełni funkcję przydomowej oranżerii. Ogród zimowy pozwala cieszyć się pięknem zmieniających się pór roku. Przeszklone ściany zapewniają naturalne światło, ale chronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wewnątrz panuje już świąteczny nastrój.

Szklarnia stała się ostoją magicznej, świątecznej atmosfery...

pełną naturalnych akcentów korespondujących z ulubioną tendencją aranżacyjną. We wnętrzu nie zabrakło czerwieni oraz jej pochodnej – różu, który sprawił, że szklarnia nabrała delikatności, ciepła i finezji. Dekoratorka zdecydowała się przy tym na płyty wielkoformatowe z kolekcji Grupy Tubądzin. Onice Rosa o zjawiskowym wzorze naturalnego kamienia doskonale odbija światła lamp i świec, nadając pomieszczeniu prawdziwie bajkowy charakter. W połączeniu z naturalną zielenią oraz drewnianymi meblami Onice dodaje całej aranżacji subtelnego uroku i romantyczności. W tak zaprojektowanym otoczeniu celebrowanie świątecznych spotkań zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Płyty wielkoformatowe Onice...

świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu natural luxury, gdzie prym wiedzie piękno zaczerpnięte wprost z przyrody, jak i w konwencji klasycznej kojarzącej się z ponadczasowością oraz odrobiną luksusu.