Płytki ceramiczne do salonu i sypialni białe

Wyszukiwanie obrazem

1. Wgraj zdjęcie pomieszczenia, które zwróciło Twoją uwagę

2. Pokażemy Ci podobne wizualnie kolekcje i inspiracje

Filtruj

 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color
 • color

Lista 58 kolekcji

Sortuj:

trafność

Płytki do salonu i sypialni białe

Mieszkanie dzieli się na strefy prywatne oraz te, do których mają dostęp wszyscy domownicy oraz goście. Aranżacja tych pomieszczeń jest zupełnie odmienna – strefy prywatne, takie jak sypialnia, mają znacznie bardziej osobisty charakter, natomiast w przestrzeni wspólnej, jak np. w salonie, wnętrze zwykle jest znacznie bardziej neutralne. Sprawdź najlepsze płytki do salonu i sypialni białe i urządź stylowe wnętrza!

Płytki do salonu i sypialni białe charakteryzują się przede wszystkim neutralnością i prostotą. Niezależnie od tego, czy są całkowicie białe, czy jednak zdobione, zawsze kojarzą się z subtelną klasyką.

Płytki do salonu i sypialni białe połysk

Marzysz o eleganckim wystroju salonu? Zacznij od położenia na ścianach płytek do salonu i sypialni białych w wersji z połyskiem. Dzięki wypolerowanej powierzchni kafelków mogą one stworzyć wręcz lustrzane odbicie całego wyposażenia. Będą one idealnie odbijać także światło z lamp salonowych, tworząc przyjemny, przytulny klimat.

Warto także wziąć je pod uwagę w tym pomieszczeniu, gdyż płytki o wysokim połysku są nieco bardziej podatne na tłuste ślady palców niż matowe. Na salonowych ścianach jednak będą od nich bezpieczne, dzięki czemu możesz się cieszyć ich pięknem bez konieczności przecierania każdej płytki nawet kilka razy dziennie.

Płytki do salonu i sypialni białe matowe

Podczas urządzania salonu musisz wziąć pod uwagę także to, że jest to pomieszczenie, w którym przebywa najwięcej osób – zarówno domowników, jak i gości. Warto więc na podłogę wybrać płytki do salonu i sypialni białe w wersji matowej, które dzięki wysokim parametrom ścieralności, są znacznie bardziej odporne na wszelkie zarysowania od obcasów czy nóg krzeseł.

Jednocześnie jest to niezwykle istotne wobec kwestii bezpieczeństwa – zarówno dorośli, jak i biegające dzieci mogą się łatwo pośliznąć. Matowa podłoga sprawia, że nieco trudniej się pośliznąć, zwłaszcza jeśli dane płytki posiadają parametry antypoślizgowości.

Płytka do salonu i sypialni biała

Uniwersalny kolor płytek do salonu i sypialni białych pozwala na zaaranżowanie wymarzonego wnętrza. Jest idealnym tłem zarówno dla mebli, jak i ozdób. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować salon w stylu rustykalnym, czy może industrialną sypialnię, biały kolor płytek jest zawsze dobrym rozwiązaniem, zarówno na ścianach, jak i na podłogach.

Jeśli chcesz zaaranżować wnętrze za pomocą jasnych płytek, jednak całkowicie białe projekty nie przyciągają Twojej uwagi, przyjrzyj się ofercie białych płytek z delikatnymi wzorami, np. marmuru. Będą one stanowić piękną ozdobę wnętrza.

Płytka do salonu i sypialni biała połysk

Wybierasz aranżację sypialni i zastanawiasz się, czy płytki do salonu i sypialni białe na ścianach to dobry pomysł? Oczywiście, że tak! Jeśli wnętrze Twojej sypialni jest niewielkie, rozważ wybór wersji w wysokim połysku. Wypolerowane powierzchnie kafelków będą odbijać światło słoneczne oraz sztuczne, optycznie powiększając Twój pokój.

W sypialni spędzamy czas głównie na odpoczynku, nie jest to strefa mocno użytkowa, w której dużo chodzimy, więc płytkami w połysku możesz wyłożyć także podłogę. Warto jednak położyć na niej dywaniki, dzięki czemu będzie nie tylko pięknie, ale też bezpiecznie.

Płytka do salonu i sypialni biała matowa

Płytki do salonu i sypialni białe w wersji matowej idealnie nadają się do dużych pomieszczeń, którym brakuje przytulności. Niepołyskujące powierzchnie kafelków oraz puszyste dywany pozwolą na stworzenie przytulnej atmosfery zarówno salonu, jak i sypialni.

Zastanawiasz się, które płytki wybrać? Wersja matowa zawsze jest dobrym rozwiązaniem na podłogi, ponieważ jest nieco mniej śliska od płytek polerowanych, natomiast płytki w połysku doskonale sprawdzą się zarówno na ścianach, jak i podłogach, gdzie będą pięknie odbijać światło.