Export Director West 
Maciej Malinowski
tel. +48 691 463 161
m.malinowski@tubadzin.pl

Afryka, Bliski Wschód,
Nowa Zelandia, Australia
Agnieszka Kalenik
tel. +48 693 480 950
a.kalenik@tubadzin.pl

Czechy, Słowacja
Daniel Głąb-Leśniak
tel. + 48 693 472 062
d.glab-lesniak@tubadzin.pl

Łukasz Pietrucha
tel. +48 603 370 165
l.pietrucha@tubadzin.pl

Bułgaria
Neli Stojanowa
tel. +359 886 666 092
n.stojanowa@tubadzin.pl

Węgry
Artur Skoczyński
tel. +48 509 760 390
a.skoczynski@tubadzin.pl

Niemcy, Austria
Ana Aliuk-Szymańska
tel. +48 693 480 744
a.aliuk-szymanska@tubadzin.pl

Szwajcaria,
Francja,
Włochy, Luksemburg,
Holandia, Belgia
Marta Wilk
tel. +48 601 307 304
m.wilk@tubadzin.pl

Grecja, Serbia, Macedonia, Kosowo,
Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Chorwacja, 
Słowenia, Chiny, Dania, 
Szwecja, Norwegia, Finlandia,
Islandia, Chiny, USA, Kanada
Maciej Rychliński
tel. +48 885 559 637
m.rychlinski@tubadzin.pl 

USA, Kanada, Irlandia,
Wielka Brytania
Rogier Pols
tel. +48 693 482 147
r.pols@tubadzin.pl

Rumunia
George Marcu
tel. +40 773 830 350
g.marcu@tubadzin.pl

Vlad Alexandru Dan 
tel. +40 746 912 148
v.dan@tubadzin.pl

 

 

 

 

Export Director East
Leszek Polipowski
tel. +48 693 472 016  
l.polipowski@tubadzin.pl

Białoruś, Estonia,
Litwa, Łotwa
Zilvinas Pilitauskas
tel. +370 617 19 333
z.pilitauskas@tubadzin.pl

Rosja
Sergey Bakin
tel. +7 9859 983 081
s.bakin@tubadzin.pl  

Nikolai Tsvetkov
tel. +7 963 688 5508
n.tsvetkov@tubadzin.pl

Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan,
Turkmenistan, Uzbekistan, Mongolia,
Gruzja, Azerbejdżan, Armenia
Artur Borowiecki
tel. +48 506 016 519
a.borowiecki@tubadzin.pl

Ukraina, Mołdawia
Lyubomyr Kolisnyk
tel. +38 067 320 0205
l.kolisnyk@tubadzin.pl


Mykhailo Levytskyi
tel. +38 067 320 0211
m.levytskyi@tubadzin.pl


Vitalii Bahliuk
phone +38 067 223 85 78
v.bahliuk@tubadzin.pl

 

Customer Service Manager
Anna Ziółek
tel. + 48 42 710 37 28;
+48 603 787 084
a.ziolek@tubadzin.pl

Nowa Zelandia, Skandynawia, Islandia, Litwa,
Holandia, Belgia, Luksemburg, Afryka, Bliski Wschód,
Francja, Włochy
Marta Dośpiał
tel.+48 42 710 37 27
+48 691 463 169
m.dospial@tubadzin.pl

Węgry, Rumunia, Czechy
Janusz Matusiak
tel. +48 42 710 37 26
+48 693 480 377
j.matusiak@tubadzin.pl

Słowacja, Białoruś, Estonia, Litwa,
Łotwa, Czechy, Ukraina

Tomasz Andrzejczak 
tel. +48 42 710 37 24 
+48 661 430 808 
t.andrzejczak@tubadzin.pl

Kanada, Serbia, Macedonia, Grecja, Czarnogóra,
Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Bułgaria, Czechy,
Litwa, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania,
Irlandia, Chorwacja, Słowenia
Maja Kajtowska
tel. +48 42 710 37 22
+48 661 946 841
m.kajtowska@tubadzin.pl

Niemcy, Austria, Szwajcaria
Ana Aliuk-Szymańska
tel. +48 42 710 37 35
+48 693 480 744
a.aliuk-symanska@tubadzin.pl

Niemcy
Anna Tomczak
tel.+48 42 710 37 75;
+48 609 370 586
a.tomczak@tubadzin.pl

Rosja, Kazahstan, Kirgistan,
Tajikistan, Turkmenistan,
Uzbekistan, Mongolia, Azerbejdżan
Kamila Wojciechowska
tel. +48 42 710 37 96
+48 693 480 569
k.wojciechowska@tubadzin.pl

Ukraina, Mołdawia, Armenia, 
Gruzja,

Nataliia Witmajer
tel. +48 42 710 37 15
+48 693 480 496
n.witmajer@tubadzin.pl

Sprawy celne
Piotr Dośpiał
tel. +48 42 710 37 16
+48 693 480 452
p.dospial@tubadzin.pl

Merchandising
Aneta Czarnojan
tel. +48 42 710 37 25 
+48 607 328 534
a.czarnojan@tubadzin.pl

Anna Tomczak
tel.+48 42 710 37 75;
+48 609 370 586
a.tomczak@tubadzin.pl

Ana Aliuk-Szymańska
tel. +48 42 710 37 35 
+48 693 480 744
a.aliuk-symanska@tubadzin.pl