Tubądzin w Holandii, USA i Rumunii - zobacz nasze showroomy

Tubądzin w Holandii, USA i Rumunii - zobacz nasze showroomy

14 czerwca 2023

Jakość, design i duże formaty gresu – zalety płytek Tubądzin klienci wymieniają jednych tchem. Nie bez znaczenia są też dla nich kwestie związane z ekologią i produkcją ceramiki z naturalnych materiałów. Płytki Tubądzin można kupić już w ponad 80 krajach. Coraz częściej też powstają tam showroomy marki, w których można zobaczyć nowe kolekcje i oryginalne projekty.

USA, Chicago

Amerykański salon Tubądzin to jeden z największych tego typu obiektów w USA. Znajduje się on na przedmieściach Chicago, w pięknej, rezydencjalnej dzielnicy.

– Ponad połowa ekspozycji w Encore Gallery to właśnie kolekcje Tubądzin. Oferowane przez nas wzory odzwierciedlają to, co najpiękniejsze w naturze, zdobywając duże uznanie wśród amerykańskich architektów, jak i klientów końcowych – tłumaczy Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin.

Amerykanie są zachwyceni szczególnie płytami wielkoformatowymi Monolith, a także kolekcjami Macieja Zienia, które świetnie wpasowują się w klimat oferowanych w Encore Gallery produktów premium. Showroom w Chicago przyciąga wyjątkową atmosferą i efektownymi ekspozycjami.

USA, Floryda

Fort Myers to jedno z najładniejszych miast zachodniej Florydy. To właśnie tu powstał showroom LuxArt Decor, salon firmowy Grupy Tubądzin.

Showroom przyciąga uwagę starannie zaaranżowanymi ekspozycjami. Oferuje swoim klientom również możliwość przygotowania projektu architektonicznego. Wnętrza zaprojektowali architekci z pracowni KXM - Klaudia Gołaszewska, Kinga Grzybowska Marek Grodzicki i Michał Hondo oraz Tomasz Smus architekt Grupy Tubądzin.

Holandia, Amsterdam

W showroomie w Amsterdamie panuje domowa atmosfera. Wnętrze zachwyca przytulnymi aranżacjami. Płytki ceramiczne były bazą do stworzenia kreatywnych projektów, prezentujących nie tylko kuchnie, łazienki i salony, ale też np. oryginalny bar. Showroom powstał w maju 2022 roku.

W holenderskim showroomie można obejrzeć między innymi kolekcję Cielo e Terra, której autorką jest światowej sławy projektantka, Dorota Koziara. Bogata ekspozycja prezentuje również płyty marki Monolith.

Rumunia, Oradea

Showroom Interioo w Oradei to miejsce spotkań architektów i projektantów z całego kraju. Odwiedzających zachwyca design, różnorodność produktów w portfolio marki Tubądzin oraz najwyższa jakość ceramiki. Organizowane są tu też szkolenia dla architektów i wykonawców.

W rumuńskim salonie można zobaczyć na ekspozycji aranżacje z kolekcjami Monolith. Dużą popularnością cieszy się także kolekcja Cielo e Terra.

– Zaprojektowałam kolekcję tak, aby każdy użyty w niej kolor harmonijnie łączył się z pozostałymi — mówi Dorota Koziara, autorka kolekcji – Cielo e Terra doskonale sprawdza się we wnętrzach prywatnych i publicznych, a także na elewacjach budynków. Zapewnia szerokie możliwości projektowe dzięki swojej wszechstronności i minimalistycznemu charakterowi.

Płytki Tubądzin eksportowane są do ponad 80 krajów. Marka Tubądzin jest synonimem doskonałej jakości i oryginalnego designu. Showroomy wyróżniają się też bogatą ofertą spotkań i szkoleń dla architektów, projektantów i wykonawców.