Aquamarine potęga spokoju

Aquamarine potęga spokoju

26 lipca 2023

Kolekcja Monolith Aquamarine od Grupy Tubądzin to hołd oddany monumentalnemu pięknu żywiołu. Inspirowana naturą, zwłaszcza tajemniczą głębią oceanu, przenosi niepowtarzalny urok motywu wodnego do naszych wnętrz o każdej porze dnia - od zmierzchu do świtu.

Ocean Spokojny jest największy i zarazem najgłębszy. Podziwiając go, można zauważyć, jak zmienia swoje oblicze w zależności od pory dnia. O świcie woda przybiera jasny, prawie szary odcień, odbijając kolory porannego nieba. Wschodzące słońce gdzieniegdzie barwi fale nutami złota, malując przestrzeń niczym dzieło sztuki. W południe błękit przybiera soczyste barwy, by potem zamienić się w głęboki granat. Kiedy zapada noc, na powierzchni rozciąga się nieprzenikniona czerń. Tafla wody rozpościera się aż po horyzont, oświetlona przez blask księżyca. Pod nią skrywa się potęga żywiołu.

Zobacz jak powstała kolekcja Aquamarine

Monolith Aquamarine to nowa kolekcja płyt ceramicznych stworzona przez Grupę Tubądzin. Zainspirowana Oceanem Spokojnym, odzwierciedla charakterystyczne dla niego odcienie i wzory. Kolekcja zachwyca naturalnymi kolorami i spójną, harmonijną linią, przywołując na myśl malowniczy oceaniczny pejzaż. Kolorystyka płyt doskonale oddaje tonację morskiej wody i nieba nad nią - głęboki grafit, granat i szarość, a także jasnoszary i niebiański błękit. Niezwykły design przypomina o potędze i pięknie oceanu, wykradając odrobinę jego aury do naszych wnętrz.

Monolith Aquamarine porywa w podróż przez bezkresne wody w komforcie naszych wnętrz. Kolekcja stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną wnieść do swoich aranżacji wyjątkową aurę i nadać jej oceanicznej głębi. Wprowadzają do przestrzeni elegancję i spokój - zgodnie z bieżącymi trendami wnętrzarskimi w nowym wielkim formacie 120 x 275 cm.

Odpowiednio dobrane płyty gresowe nadadzą naszej przestrzeni niepowtarzalny charakter i stworzą harmonijną, stylową aranżację.