Black and White Symphony

Black and White Symphony

11 grudnia 2023

Maciej Zień świętuje jubileusz 25-lecia swojej marki. Z tej okazji w Teatrze Wielkim Operze Narodowej odbędzie się wyjątkowy pokaz mody. Partnerem wydarzenia jest Grupa Tubądzin.

Dojrzały, spokojny i pewny siebie Maciej Zień świętuje 25 jubileusz swojej marki. We wnętrzach Teatru Wielkiego Opery Narodowej punktualnie o 21.00, 11 grudnia 2023 r. zabrzmi „Black and White Symphony”.

Kolekcja to hedonistyczna wizja skupiona na klasyce. Ulubione linie, fasony, piękne tkaniny, krawiecki kunszt i jakość wykonania.

Jak w muzyce, scena ożyje. Szaleństwo na pięciolinii kształtów, białych i czarnych kreacji – zmienna, dynamiczna, nieustannie ewoluująca, gdzie jednym z nieoczekiwanych akcentów będzie czerwony garnitur, wyjątkowy przejaw pragnienia zabawy i eksperymentowania.

– Chcę się bawić. Moda ma być rozrywką, sposobem na wyrażanie swojej osobowości. Kreacja ma się dostrajać jak w muzyce do swojej bohaterki. – mówi Maciej Zień.

„Black and White Symphony” to spektakl, prawdziwe wydarzenie artystyczne. Jeden z aktów odbędzie się na wybiegu, drugi – wśród widowni. Muzy, ambasadorki Zienia w kreacjach z najnowszej kolekcji, ale także w klasyce znanej już widzom uzupełnią dźwięki tej symfonii.

„Black and White Symphony" to nie tylko kolekcja ubrań, to wyjątkowe doświadczenie sztuki i mody, które wprowadzi nas w świat ducha symfonii. Zapraszamy na pokaz, gdzie moda staje się muzyką, a wnętrza dopełnią tę jubileuszową opowieść.

O oprawę scenograficzną zadba niezawodna i wspierająca Projektanta od wielu lat Grupa Tubądzin. Tę polską firmę z 40-letnią tradycją łączą z projektantem elegancja, jakość i ponadczasowy styl oraz nieustające dążenie do doskonałości. Ich wspólne gresowe kompozycje wypełnią wnętrza sceny i innych przestrzeni Teatru Wielkiego Opery Narodowej przeznaczonych dla Gości.

Moda Zienia jest jak muzyka. Ma bawić, ma być przyjemna, ma dawać piękne chwile i wyjątkowe przeżycia. To radość, której pragnie każda kobieta.

Dajmy się ponieść symfonii pod batutą Macieja Zienia.