Blask elegancji

Blask elegancji

30 listopada 2023

Transparentne i wielowymiarowe – płyty wielkoformatowe od Grupy Tubądzin zachwycają perfekcją wzorów. Idealnie oddają urok naturalnego onyksu. Wprowadzają do wnętrz świetlistość i subtelną elegancję.

Onyks jest alternatywą dla wszechobecnego marmuru. Jego wzór jest delikatniejszy i doskonale sprawdza się w wielu stylach aranżacyjnych. Kolekcja Onice od Grupy Tubądzin zachwyca wielowymiarowością.

Onice – kamień, który kocha światło

Delikatna biel i świetliste odcienie różu przypominają budzące się o świcie niebo. Spokój stonowanych barw dopełnia energetyczna feeria odcieni brązu. Ta synergia kolorów tworzy idealną równowagę. W kontakcie ze światłem ukazuje bogatą i przede wszystkim wielowarstwową strukturę, która roztacza przed nami wspaniałą symfonię barw. Lśniące refleksy, odcienie różu kojarzące się z energią i tlącym się żarem, przywodzą na myśl energię poranka. Różowy onyks, który spektakularnie skrzy się w promieniach porannego słońca, intryguje swoją niejednoznacznością i tajemniczością.

Biżuteryjna elegancja

Onyks nie wymaga dodatkowych dekoracji. Jego wzór jest wystarczająco ornamentacyjny. Kolekcja Onice umożliwia tworzenie efektownych i przytulnych wnętrz. Wysoki połysk nadaje płytkom świetlistość charakterystyczną dla naturalnego kamienia. Wielowarstwowy wzór stwarza wrażenie naturalnej przezierności i przestrzenności. W kontakcie ze światłem ukazuje bogatą i przede wszystkim wielowarstwową strukturę, która roztacza przed nami wspaniałą symfonię barw.

Subtelny urok

Miłośnicy naturalnych wzorów i minimalistycznych wnętrz wybierają Onice Bianco Mat. Przeskalowany wzór onyksu w matowej wersji został zestawiony z drewnianymi dekoracjami. To idealna baza dla aranżacji w stylu natural luxury, japandi, minimalistycznym, ale również klasycznym.

Doskonałym uzupełnieniem aranżacji będą miękkie tkaniny o grubym splocie, złote akcenty harmonijnie nawiązujące do brązowych wybarwień oraz dodatki w pastelowych odcieniach różu lub z naturalnego drewna. Rozproszone źródła światła pozwolą w pełni wyeksponować piękno minerału.

Wzór zaczerpnięty z naturalnego onyksu został przeniesiony na wielkoformatowe gresy w rozmiarze 120 x 275, 120 x 120 oraz 60 x 120 cm. Ich wielkość podkreśla głęboko osadzoną grafikę mieniącą się odcieniami i efektami nierównomiernego rozwarstwienia. Sprawia to, że Onice zachwyca niesamowitą dekoracyjnością właściwą naturalnemu onyksowi, tworząc kunsztowną całość.