Blask nonszalancji i wytworności, który ożywi każde wnętrze

Czarna łazienka glamour ze złotymi dodatkami.

10 stycznia 2023

Karnawał to czas wybornej zabawy okraszony złotem i miedzianymi akcentami. Skrzące się w świetle kolory bajecznie upiększają wnętrza i wprowadzają do nich niepowtarzalną atmosferę. A gdyby tak… przedłużyć celebrację życia i przetkać nią codzienność? Pomogą w tym zjawiskowe płytki Grupy Tubądzin, w których mieniące się subtelnie dekory rozjaśnią każdą przestrzeń.

Złoto nie jest barwą zarezerwowaną wyłącznie na czas karnawału, ale właśnie w tym okresie doceniamy ją najbardziej. Błyszczące dekoracje wprawiają w dobry nastrój i sprzyjają radosnemu usposobieniu, dlatego warto sprawić, aby na stałe zagościły we wnętrzu. Doskonałym pomysłem będzie wybór płytek ceramicznych, które nie prowokują zbyt jaskrawymi odcieniami, za to przyozdobią przestrzeń niewymuszonym, dyskretnym blaskiem. Grupa Tubądzin ma w swojej ofercie całą gamę eleganckich kolekcji ze złotem lub miedzią w roli głównej!

Karnawałowy rozbłysk

Złoto i miedź to szlachetne kolory, które potrafią wnieść do wnętrza blichtr i nutę orzeźwienia. Nie warto z nich rezygnować, choćby dlatego, że doskonale komponują się z większością barw i odcieni, podbijając ich głębię. Złoto szczególnie zjawiskowo prezentuje się z czernią, intensywnymi brązami oraz miedzianymi refleksami, podobnie jak w kolekcji Sophi Oro od Grupy Tubądzin. Klasyczna czerń posłużyła tu za tło dla wytłaczanych złotem palmowych liści. Motyw roślinny wprowadza pierwiastek egzotyki oraz oryginalności. Płytki Sophi Oro zadają szyku i zadbają o to, aby domowe przestrzenie zachwycały wyważonym karnawałowym sznytem przez cały rok!

Brainstorm zaskakuje odwagą oraz przemyślanym wzornictwem zaczerpniętym z natury. Inspiracją do stworzenia kolekcji był fenomen burzy z jej energetyczną aurą. Projektanci odzwierciedlili dynamikę burzowego nieba w postaci płytek w kolorach miedzi, srebra oraz grafitów i bieli. Dzięki zniewalającej mozaice przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru, zachęcając do aktywnego spędzania czasu i celebrowania każdej chwili!

Lśnienie, które zachwyca perfekcją

Dopracowane, regularne wzory budują nie tylko harmonijne, ale również proporcjonalne i eleganckie przestrzenie. A jeśli pojawiają się w nich nienarzucające się złote ekspresje, we wnętrzu zagości ciepło oraz subtelność. W przypadku kolekcji Lumiere od Grupy Tubądzin piękne białe płytki z drobnymi złotymi elementami przywodzą na myśl miękkość i lekkość puchu. Równocześnie rozpromieniają aranżację taktownym błyskiem i wytwornością, które pozwolą wyeksponować iście karnawałowy look.

Kolekcja Tissue to niezwykle finezyjne połączenie szmaragdowej zieleni z urzekającym złotem. Dwie szlachetne barwy złączone niczym w mocnym uścisku, wypełniają wnętrze nieoczywistością i stylem najwyższej próby. Lekko zaokrąglone wzory, ułożone naprzemiennie, przyciągają wzrok i pozwalają delektować się wyszukaną estetyką. To właśnie delikatność i nawiązanie do deseni tapetowych zachęcają do wyrafinowanej zabawy w gronie najbliższych.

Elegancka wyrazistość

Stylistyka kolekcji Sophisticated od Macieja Zienia także wyraża przywiązanie do klasyki oraz ponadczasowości. Nasycona butelkowa zieleń idealne koresponduje z subtelnie zarysowanymi akcentami złota, zaś tapetowy wzór podkreśla przywiązanie do tradycyjnego piękna.

W kolekcji sławnego projektanta nie zabrakło również złota na białym, kamiennym płótnie. Geometryczna mozaika to pochwała artystycznego kunsztu oraz hołd złożony najwspanialszym kolorom z palety barw. Wyraziste nawiązanie do natury doskonale udekoruje każde wnętrze – nie tylko w czasie karnawałowej gorączki.

Bogactwo wzorów i struktur to znak rozpoznawczy karnawału. To czas, kiedy sztuka, architektura oraz radość życia zgodnie przeplatają się ze sobą w tańcu pełnym pasji i bliskości. Świetnym tego wyrazem jest jedna z najnowszych kolekcji od Grupy Tubądzin - Blue Stone. Jej malarskość, a równocześnie perfekcjonistyczne zacięcie pozwalają stworzyć niezwykle reprezentacyjne aranżacje.

Kolekcja ma dwie odsłony, które łączy złoto. Pierwsza bazuje na motywie roślinnym. Okazałe liście powleczone błękitami, bielą i granatami, zostały przystrojone efemerycznymi muśnięciami złota w konturach wzoru. Dzięki temu płytki tworzą prawdziwe dzieło sztuki. Z kolei druga propozycja to przepiękne, pokryte złotą warstewką płytki w kolorze nasyconego burgundu oraz głębokiego granatu. Silny kontrast tonują subtelne złocenia, które wyglądają niczym skrzące się w blasku słońca krople rosy.

Urzekające. Pobudzające wyobraźnię. Eleganckie. Stylowe kolekcje od Grupy Tubądzin dokonają prawdziwej metamorfozy wnętrz, stając się nie tylko elementem wykończenia, ale przede wszystkim ich przepiękną dekoracją.