Dobry design forma i kolor czyli Tubądzin Design Days na Słowacji

Dobry design forma i kolor czyli Tubądzin Design Days na Słowacji

5 lipca 2023

W Bańskiej Bystrzycy odbyła się kolejna edycja Tubądzin Design Days. Wydarzenie przyciągnęło architektów i partnerów biznesowych nie tylko ze Słowacji, ale też z Węgier. Było okazją do prezentacji nowości produktowych, inspirujących projektów i wymiany doświadczeń.

Inauguracja TDD odbyła się w salonie firmy Ingemia, która jest wieloletnim, wyłącznym dystrybutorem produktów Grupy Tubądzin na rynku słowackim. Eventowi towarzyszyła premiera nowości produktowych Grupy Tubądzin – zaprezentowano m.in. nowe płyty tarasowe Korater, kolekcje łazienkowe, płyty wielkoformatowe Monolith oraz dekoracje.

– Cieszę się, że możemy tu być. Słowacja i Węgry to dla nas ważne rynki i mamy tam wielu sprawdzonych, wieloletnich partnerów. Z myślą o nich przygotowaliśmy to wydarzenie. Rozmawiamy o produktach, designie i najlepszych praktykach. Takie wizyty pozwalają też nam lepiej zrozumieć specyfikę danego rynku i dopasować tak ofertę, aby idealnie trafiała w jego potrzeby. – tłumaczy Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin.

Architekci z biura „Dobry Interier” przygotowali prezentacje swoich inspirujących projektów. Ich ulubionym tematem są płyty wielkoformatowe, które stwarzają wiele możliwości kreatywnego zaaranżowania przestrzeni.

Projektowanie może ułatwić oprogramowanie komputerowe, dlatego jego producent, firma Visoft przedstawił swoje propozycje dla architektów. Wykonawcy mogli poznać tajniki obróbki slabów podczas szkoleń technicznych.

Grupa Tubądzin nagrodziła też swoich wieloletnich partnerów i przedstawicieli salonów sprzedaży, którzy osiągają imponujące wyniki. Najlepsi otrzymali wyróżnienia w kilku kategoriach: m.in. za skalę inwestycji oraz wzrosty sprzedaży.

Grupa Tubądzin posiada na Słowacji aż 23 strefy home w firmowych salonach sprzedaży, a jej produkty cieszą się zaufaniem architektów, projektantów, wykonawców i klientów.