Dorota Koziara i czołowi polscy architekci Grupa Tubądzin zaprasza na cykl spotkań

Dorota Koziara i czołowi polscy architekci Grupa Tubądzin zaprasza na cykl spotkań

5 marca 2024

Grupa Tubądzin i Dorota Koziara zapraszają na cykl spotkań „Rozmowy o architekturze”. Pierwsze z nich odbędzie się 7 marca w Warszawie. Gościem specjalnym będzie wybitny polski architekt Przemo Łukasik.

Rozpoczyna się inspirujący cykl spotkań z Dorotą Koziara, poświęconych tematyce architektury. Pierwszym gościem specjalnym projektu będzie wybitny polski architekt, Przemo Łukasik.

Spotkania z Dorotą Koziara stanowią wyjątkową okazję do pogłębienia wiedzy na temat współczesnej architektury i jej problematyki w kontekście socjalnym i społecznym. Poruszone zostaną tematy wykorzystania ceramiki w projektach, nowatorskich systemów elewacji wentylowanych oraz znaczenia koloru w najbliższym otoczeniu człowieka

Przemo Łukasik, jako pierwszy zaproszony ekspert, wniesie nie tylko swoją wiedzę, ale także bogate doświadczenie, które kształtowało się na przestrzeni lat jego twórczej pracy.

Cykl spotkań obejmie łącznie sześć miast, zaczynając od Warszawy, poprzez Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice i Wrocław. Każde z tych spotkań będzie okazją do pogłębienia dyskusji na temat architektury w kontekście konkretnych lokalnych wyzwań i potrzeb.

Dorota Koziara i jej goście będą rozmawiać o rozwoju przestrzennym i kulturowym miast oraz społeczności. Architekci i projektanci, którzy są zainteresowani udziałem w spotkaniach, mogą skontaktować się z ich organizatorem wysyłając maila na adres: inwestycje@tubadzin.pl

Patronem medialnym spotkań jest Architecture Snob oraz Architektura i Biznes. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez SARP Stowarzyszenie Architektów Polskich.