Grupa Tubądzin dla architektów w Rumunii

Grupa Tubądzin dla architektów w Rumunii

11 kwietnia 2023

Płytki Grupy Tubądzin eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie. Jednym z zagranicznych dystrybutorów jest Rumunia. To właśnie w Oradei, w showroomie Interioo, pojawili się przedstawiciele marki, by zaprezentować nowy format płyt 120 x 275 cm. Gościem specjalnym wydarzenia była Dorota Koziara, która opowiedziała o swojej kolekcji Cielo e Terra.

Wizyta w showroomie Interioo w Oradei stała się okazją do zaprezentowania nowego formatu Grupy Tubądzin. Płytki w wymiarach 275x120 cm urzekają perfekcją wykonania, wysoką trwałością oraz wyjątkową estetyką. Pozwalają na kreowanie jednolitych aranżacji, w których ciągłość deseni jest znacznie rzadziej przerywana fugą. Przekłada się to na większą reprezentacyjność ściany i sprawia, że może ona stać się centralnym punktem dekoracyjnym pomieszczenia.

Podczas wydarzenia zaprezentowano również najnowsze kolekcje. Gości wydarzenia zachwycił design, różnorodność produktów w portfolio marki Tubądzin oraz najwyższa jakość ceramiki. Jest ona produkowana z najlepszych surowców, w pełni bezpiecznych dla zdrowia. Licznie zgromadzeni architekci i projektanci mieli okazję zobaczyć najnowsze kolekcje Tubądzin – wielkoformatowe Monolithy np. Onice i Grand Cave Brown, kolekcje łazienkowe np. Blue Stone, Moor i Tissue, które wpisują się w tegoroczny trend wzorów tapetowych, a także płytki kolekcję wielkoformatowych płyt barwionych w masie Cielo e Terra zaprojektowane przez światowej sławy projektantkę i krytyka designu, Dorotę Koziarę.

- Kolekcja Cielo e Terra jest zainspirowana europejskim pejzażem to cztery kolory ziemi i cztery kolory nieba oraz łączący je róż, który tak naprawdę w naturze występuje najczęściej pomiędzy niebem a ziemią. Harmonijna gama kolorystyczna jest moją propozycją szczególnie dla architektów, którzy w swojej codziennej pracy kreatywnej mają do czynienia z wieloma materiałami. Zaprojektowałam ją w taki sposób, żeby każdy kolor z kolekcji harmonijnie współgrał z innymi. — mówi Dorota Koziara.– Cielo e Terra jest kolekcją, która doskonale sprawdzi się we wnętrzach prywatnych, wnętrzach użyteczności publicznej, a także na elewacjach budynków. Zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki swej uniwersalności oraz minimalistycznemu charakterowi.

Showroom Interioo, w którym płytki Grupy Tubądzin zajmują prawie połowę powierzchni ekspozycyjnej jest częścią Todoceram - wyłącznego dystrybutora Grupy Tubądzin na Rumunię. W spotkaniu wzięło udział około 100 designerów i projektantów z całego kraju.