Grupa Tubądzin otrzymała nagrodę gospodarczą Województwa Łódzkiego „Biznes na plus"

Grupa Tubądzin otrzymała nagrodę gospodarczą Województwa Łódzkiego „Biznes na plus"

16 grudnia 2022

To wyróżnienie dla firm, które osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty, cieszą się uznaniem w kraju i za granicą, a tym samym promują Łódzkie. Statuetka w najważniejszej kategorii „Biznes na plus – nagroda Zarządu Województwa Łódzkiego” została przyznana dwóm firmom, m.in. Grupie Tubądzin.

- Przyznaliśmy ex aequo pierwszą nagrodę firmom, które są wizytówką naszego województwa. Oprócz branży włókienniczej, z którą Łódzkie kojarzy się najbardziej, to w dziedzinie płytek ceramicznych jesteśmy prawie mistrzami Europy. Jesteśmy z was dumni - mówił do nagrodzonych Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego, który pogratulował wyróżnień wszystkim laureatom i nominowanym w każdej z siedmiu kategorii. - To zwycięstwo ludzi, którym zależy, żeby gospodarka w naszym województwie i kraju rozwijała się i żebyśmy osiągali sukcesy dzięki takim firmom, jak wasze.

- Grupa Tubądzin od początku swojego istnienia związana jest z Województwem Łódzkim. To tutaj powstało nasze centrum logistyczne i 3 zakłady produkcyjne, w których od lat rozwijamy najwyższej jakości produkty i zapewniamy pracę ponad tysiącu pracowników. – mówi Mirosław Jędrzejczyk, Prezes Grupy Tubądzin – Dziękujemy za to wyróżnienie i cieszymy się, że dostrzegacie Państwo nasze sukcesy.

Wyróżnienie otrzymała również Ceramika Paradyż. Gala wręczenia nagród towarzyszyła XV edycji Europejskiego Forum Gospodarczego. Wieczór pełen nagród uświetnił pokaz mody, w którym wystąpiły amazonki – pacjentki, które zakończyły proces leczenia onkologicznego lub są w jego trakcie. Celem pokazu, było zachęcenie Polek do badań profilaktycznych.