Grupa Tubądzin przygotowuje nowości na targi Cersaie

Grupa Tubądzin przygotowuje nowości na targi Cersaie

14 sierpnia 2023

Najnowsze technologie, nowe projekty i najwyższa jakość — Grupa Tubądzin zaprezentuje w Bolonii swoje premierowe kolekcje podczas Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie we Włoszech.

Stoisko Grupy Tubądzin w Bolonii od wielu lat przyciąga miłośników dobrego designu. Nasze projekty są szeroko komentowane i budzą wiele pozytywnych emocji.

— Odliczamy dni do rozpoczęcia targów, bo już nie możemy się doczekać, aby pokazać naszym partnerom handlowym nowości, które przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że nasz koncept i nowe kolekcje wpiszą się w oczekiwania rynku — mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin.

Podczas Targów Cersaie Grupa Tubądzin zaprezentuje nowości w ofercie, ale także prototypy zupełnie nowych wzorów. Nie zabraknie Monolithów w nowym, jeszcze większym formacie 120 x 275 cm.

— Tegoroczna edycja jest dla nas szczególnie wyjątkowa - zbiega się z obchodami 40-lecia firmy. To także 40. edycja targów Cersaie, także mamy wspólny jubileusz. — dodaje Andrzej Ramel, dyrektor sprzedaży krajowej i marketingu, członek Zarządu Grupy Tubądzin. — Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska C18-D19, w hali numer 16. — dodaje.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.