Grupa Tubądzin z ofertą na targach w Las Vegas w USA

Grupa Tubądzin z ofertą na targach w Las Vegas w USA

1 marca 2024

W Las Vegas odbyły się największe w USA targi branży budowlanej. Grupa Tubądzin zaprezentowała tam swoje kolekcje we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Encore Gallery.

Na stoisku znalazły się najnowsze i najpopularniejsze kolekcje marki m.in. Monolith, Cielo e Terra oraz koraTER. Przez trzy dni ekspozycję Grupy Tubądzin odwiedziły setki architektów, wykonawców i miłośników designu.

IBS było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zaprezentowania odwiedzjącym europejskiego spojrzenia na projektowanie i aranżację wnętrz.

- Inspirowane naturą gresy to obecnie jeden z najmodniejszych trendów, nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Nowy, jeszcze większy rozmiar umożliwia aranżacje przestrzeni, w której jedna płyta wystarcza od podłogi aż do sufitu. Dzięki mniejszej liczbie fug łatwo uzyskać efekt jednolitej ściany. – podkreślał Amadeusz Kowalski.

Amerykanie cenią też kolekcje zaprojektowane przez Macieja Zienia, które wyróżniają się ponadczasową elegancją. Doskonale wpisują się w styl letnich rezydencji. Ceramikę od Grupy Tubądzin można kupić w USA Showroomach firmowych m.in. W Chicago, na Florydzie i w Nevadzie.