Kreacja na miarę Twoich marzeń - wygraj suknię od Macieja Zienia. Grupa Tubądzin ogłasza wyjątkowy konkurs

Kreacja na miarę Twoich marzeń - wygraj suknię od Macieja Zienia. Grupa Tubądzin ogłasza wyjątkowy konkurs

22 grudnia 2022

Stworzyłaś inspirujące wnętrze? Pokaż nam swoją świąteczną aranżację i wygraj suknię szytą na miarę od Macieja Zienia. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2023 r.

Zadanie „Pokaż swoją kreację wnętrza” polega na wykonaniu zdjęć lub instagramowej rolki przedstawiających świątecznie udekorowane przestrzenie pod konkursowymi postami marki na platformach Instagram oraz Facebook. Każda z fotografii powinna mieć też kreatywny opis na temat świątecznej inspiracji wraz z oznaczeniem marki Tubądzin i hashtagami #PokażKreacjęSwojegoWnętrza lub #PokazKreacjeSwojegoWnetrza.

Wspaniałymi bożonarodzeniowymi kreacjami wnętrz można dzielić się do 31 stycznia 2023 r. Jury wybierze najpiękniejsze z nich. Na zwyciężczynie czekają wyjątkowe, pełne elegancji i szyku nagrody: vouchery na dwie suknie uszyte na miarę, klasyczne torebki w typie kopertówki oraz portfele od mistrza stylu - Macieja Zienia.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w linku: https://bit.ly/Tubadzin_KonkursRegulamin

Maciej Zień ma unikalne podejście do tworzenia. Jego kreacje zaskakują kunsztownością oraz najwyższą dbałością o detale. Projektant zawsze stawia na szlachetne materiały, a przez lata wybierał stonowane, efemeryczne pastele. Jednak do najnowszej kolekcji fashion, która miała swoją wielką premierę 24 listopada 2022, artysta postanowił wprowadzić żywą paletę kolorów inspirowaną kwiatami. Intensywność linii Bloom z całą siłą wybrzmiała podczas pokazu dzięki zjawiskowej, odpowiednio dobranej scenografii. Fenomenalne suknie oraz kostiumy zaprezentowano na tle harmonijnej, niezwykle subtelnej kolekcji płyt wielkoformatowych Balance Stone od Grupy Tubądzin.

W świecie designu Zień także nie szczędzi przemyślanych, kolorystycznych odniesień do różnorakich konwencji. W kolekcji Boho, zaprojektowanej dla Grupy Tubądzin, nie zabrakło nawiązań do swobody i wolności, kojarzonych ze stylem hippie. Linia Sophisticated odzwierciedla wykwintność nieśmiertelnej klasyki oraz blask glamour. Z kolei Balance Stone to hołd złożony niewymuszonemu pięknu natury. Dzięki konkursowi Grupy Tubądzin każda miłośniczka pięknych wnętrz ma szasnę wygrać niepowtarzalną kreację od projektanta.