Open the door for Tubądzin - zobacz nowy odcinek cyklu o wnętrzach miłośników designu!

Open the door for Tubądzin - zobacz nowy odcinek cyklu o wnętrzach miłośników designu!

28 marca 2023

Nowy odcinek cyklu Open the door for Tubądzin zabiera do gustownie urządzonej przestrzeni restauracyjnej. Mono Cafe & Bistro w Łodzi zaskakuje nietuzinkowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. W jednym miejscu spotyka się architektura XIX-wiecznych zakładów produkcyjnych oraz nowoczesność.

W odrestaurowanym kompleksie łódzkiego Monopolis mieści się Mono Cafe & Bistro, prowadzone przez Annę Zając i jej męża Jakuba. W ich lokalu czuje się ducha historii, ale też można zasmakować w nowoczesnej i oryginalnej kuchni.

Chcąc połączyć kultową czerwoną cegłę z nowoczesnością, projektanci sięgnęli po produkty idealnie scalające dwie konwencje. Tak powstała przyjemna przestrzeń, która przyciąga nie tylko aromatem świeżo parzonej kawy, ale również perfekcyjnie dopracowanymi detalami. Nie brak tu zarówno oryginalnych elementów wykończenia pamiętających okres PRL, industrialnych nawiązań z metalem w roli głównej, jak i… miękkiego weluru. Aranżacja prezentuje się zjawiskowo.

W nowym odcinku Open the door for Tubądzin właściciele Mono Cafe & Bistro opowiadają o stylu soft loft, który pozwala płynnie połączyć pamiątki przeszłości ze współczesnością. Zdradzają też skąd czerpią inspirację w sferze designu oraz w codziennej pracy. Zestawienie wyjątkowej estetyki wnętrza z wyrafinowaną kuchnią zapewnia niepowtarzalne przeżycia sensualne.

Odcinek można oglądać już od 28 marca. Pojawił się on równocześnie na kanale marki w serwisie YouTube Open the door for Tubądzin- Mono Cafe & Bistro oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

Open the door for Tubądzin to cykl, który zabiera widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców. Goście cyklu pokazują jak żyją, pracują, a także dzielą się swoimi inspiracjami aranżacyjnymi.