Otwórz wnętrze na taras z płytami koraTER od Grupy Tubądzin

Otwórz wnętrze na taras z płytami koraTER od Grupy Tubądzin

12 lipca 2023

Design i praktyczność - odkryj nowe płyty tarasowe koraTER od Grupy Tubądzin. Wybieraj spośród palety wzorów - kamiennych, drewnianych lub z surową fakturą betonu. Płytki tarasowe koraTER by Korzilius, doskonale łączą funkcjonalność, wytrzymałość i piękno, tworząc idealną przestrzeń do relaksu.

Lato w pełni, przenieś swój salon na zewnątrz. Tarasy i balkony stają się letnimi rezydencjami. Doskonale dobrane wygodne fotele, sofy i szezlongi, udekorowane poduszkami i kocami zapraszają do odpoczynku. W ciepłe dni to także rodzinne jadalnie i zaciszne czytelnie. Oprócz mebli, istotne są również płyty, którymi wyłożymy naszą małą oazę. Postaw na estetykę i najwyższej jakości materiały, które będą piękne i praktyczne przez wiele lat.

Taras - miejsce, gdzie można zregenerować się w otoczeniu natury, delektując się świeżym powietrzem. Tworząc swoją wymarzoną aranżację, wybierz płyty tarasowe koraTER, od Grupy Tubądzin. Pozwalają one na kreację przestrzeni, która nie tylko zachwyca funkcjonalnością, ale również emanuje designerskim wdziękiem.

Płyty tarasowe można wykorzystać też do stworzenia podjazdów, ścieżek, wyłożyć nimi patio lub ogrodową altanę. Wybierając wzór, warto dopasować go do stylu i koloru elewacji budynku. W ofercie Grupy Tubądzin znajdują się płyty koraTER z wzorem naturalnych kamieni, które stanowią harmonijne połączenie natury i modernizmu. Naturalne wzory podkreślają oryginalny charakter aranżacji. Płyty o wyglądzie betonu będą doskonałym wyborem dla miłośników minimalizmu. Delikatna kolorystyka płyt koraTER podkreśli rośliny i wyraziste dodatki. Natomiast tradycyjne lub rustykalne domy, doskonale będą się prezentować na tle płyt z wzorem drewna, których ciepłe odcienie i wyraźnie zarysowane usłojenia wprowadzają przyjemny, relaksacyjny klimat. Wzór drewna stanowi doskonałą podstawę dla przytulnej, ponadczasowej aranżacji.

Płyty tarasowe koraTER można układać na wiele sposobów - na ziemi, na piasku, na zaprawie drenażowej albo na wspornikach. Płyty, poza efektownym designem, mają też doskonałe właściwości użytkowe. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym na działanie soli używanej w sezonie zimowym do rozmrażania śliskich powierzchni. Wykonane są z mrozoodpornego materiału ceramicznego. Wierzchnia struktura wszystkich płyt tarasowych koraTER jest antypoślizgowa.

Odpowiednio dopasowane płyty tarasowe nadadzą naszej przestrzeni niepowtarzalny charakter i stworzą harmonijną, stylową aranżację.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.