Premiera 4 odcinka cyklu Open the door for Tubądzin z Marbleandmoree

Premiera 4 odcinka cyklu Open the door for Tubądzin z Marbleandmoree

26 października 2022

Odkryj elegancję i harmonię szlachetnych skał, które nadają wnętrzom przestrzenności i zaskakującej lekkości. W najnowszym odcinku „Open the door for Tubądzin” odwiedzamy mieszkanie Adrianny Miaskowskiej, znanej jako Marbleandmoree. Stylistka wnętrz postawiła na ponadczasowe piękno z odrobiną nowoczesności i blasku glamour. Efekt jest spektakularny!

Adrianna Miaskowska to instagramerka prowadząca profil o nazwie Marbleandmoree. Projektując wnętrza swojego mieszkania zadbała o to, aby pojawiły się w nim ulubione marmurowe wzory, stonowane barwy ziemi i wygodne wyposażenie zapewniające komfort wszystkim członkom rodziny. W najnowszym odcinku cyklu „Open the door for Tubądzin” influencerka podzieli się swoimi przemyśleniami na temat stylu, w którym utrzymany jest jej dom, a także inspiracjami, jakie towarzyszyły jej podczas tworzenia projektu.

Kamienne struktury zdominowały przestrzeń mieszkania Adrianny Miastkowskiej. Aby zrealizować swoją wizję stylistka sięgnęła po płyty wielkoformatowe Grupy Tubądzin, które zagościły w łazienkach oraz w centralnej części salonu. Jej ulubione kolekcje to Marmo d’Oro i White Opal. Czwarty odcinek cyklu „Open the door for Tubądzin” można już oglądać na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

W kolejnych odsłonach „Open the door for Tubądzin” widzowie mogą zapoznać się z podejściem twórców do projektowania i tworzenia miejsc idealnie dopasowanych do preferencji, osobowości czy wyznawanych wartości. W swobodnej, domowej atmosferze przedstawiciele świata sztuki, architektury i mediów dzielą się historiami dotyczącymi swoich prywatnych wnętrz. Opowiadają także o wpływie aranżacji na samopoczucie, nastrój i proces kreacji. Dowiadujemy się więc jak przestrzeń może pobudzać do działania czy koić zmysły. To spora dawka wiedzy i praktycznych porad dla osób poszukujących kreatywnych pomysłów oraz wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia idealnej przestrzeni.