Roślinne inspiracje od Grupy Tubądzin

Roślinne inspiracje od Grupy Tubądzin

12 marca 2024

Wiosną dni są coraz dłuższe, a przyroda budzi się do życia. Chętniej też sięgamy po motywy roślinne w aranżacji wnętrz, aby wprowadzić do nich przytulną atmosferę. Grupa Tubądzin prezentuje kolekcje płyt ceramicznych, które wniosą do domów powiew świeżości i lekkości.

Wiosenne wnętrza często łączą się z przyjemnymi motywami roślinnymi, stanowiącymi odzwierciedlenie odradzającej się przyrody. Te inspirujące elementy mają zdolność wprowadzania do domu poczucia harmonii i spokoju. Roślinne akcenty nie tylko ożywiają przestrzeń, ale również tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Wzory i barwy natury w kolekcji Tori Take od Grupy Tubądzin tworzą opowieść o odradzającej się przyrodzie. Wzory tapetowe przenoszą nas do magicznego świata, gdzie delikatne pociągnięcia pędzla i harmonijnie dobrane kolory sprawiają, że płytki stają się prawdziwym dziełem sztuki. Tori Take wpisuje się w modę na powrót wzorów tapetowych, jednak tym razem z wyjątkową finezją. Nie tylko do salonów czy sypialni – teraz wzory zagościły także w łazienkach, tworząc strefy relaksu. Stonowane czerwienie, błękitne odcienie i biel doskonale współgrają ze szarościami i złotem, które nadają aranżacji odpowiedniego uzupełnienia.

Kolekcja Liberte to propozycja dla tych, którzy pragną w domu poczuć swobodę i harmonię. Płytki inspirowane drewnem w orzechowym odcieniu tworzą efekt głębi i trójwymiarowości. Elementy natury, takie jak pionowe deseczki, wnoszą do pomieszczeń uczucie bliskości z otaczającym nas światem. Orzechowy odcień drewna łagodzi surowość kamienia, a delikatny kwiatowy dekor dodaje wnętrzom subtelnego uroku.

Kolekcja Zimba to prawdziwa perełka w świecie ceramiki. Inspirowana afrykańskim granitem, oczarowuje swoim niezwykłym wyglądem, odzwierciedlającym strukturę i barwę naturalnego materiału. Unikalne kolory czerni i szarości nadają pomieszczeniom elegancji i charakteru. Dodatkowo, kolekcję wzbogaca przepiękny dekor inspirowany dżunglą.

Wiosna może zagościć w naszych wnętrzach, przynosząc ze sobą urok natury. Dzięki kolekcjom Tori Take, Liberte i Zimba od Grupy Tubądzin, każdy może zamienić swoje wnętrza w prawdziwą oazę wiosennego ożywienia i świeżości.