Trwa cykl szkoleń glazurniczych Grupy Tubądzin

Trwa cykl szkoleń glazurniczych Grupy Tubądzin

13 lipca 2022

Cięcie, obróbka i aplikacja płytek wielkiego formatu – eksperci Grupy Tubądzin, wraz z firmą Selena FM S.A. prowadzą cykl warsztatów „Tytani Ceramiki” dla glazurników z całego kraju.

– Wielu wykonawców obawia się pracy z wielkim formatem, ponieważ brakuje im doświadczenia. Dlatego, podczas naszych spotkań warsztatowych w głównej mierze stawiamy na praktykę. Teoria jest ograniczona do minimum. Uczestnicy mogą sprawdzić, jak pracuje się z naszymi płytkami wielkoformatowymi i przekonać się, że dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi oraz właściwej technice, układanie płytek staje się bardzo proste – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager Grupy Tubądzin. – Od lat organizujemy takie szkolenia, aby umożliwić wykonawcom poszerzenie portfolio oferowanych przez nich usług.- dodaje.

„Tytani Ceramiki - Wielki Format” to cykl szkoleń zorganizowany we współpracy z firmą Selena FM S.A., właścicielem marki Tytan Professional, firmami Kubala oraz Lange Łukaszuk. Podczas ostatnich warsztatów w Grajewie i Wysokim Mazowieckim uczestnicy mogli znacząco poszerzyć swoje kompetencje i zdobyć dużą dawkę praktycznej wiedzy. Kolejne szkolenie odbędzie się już 21 lipca w Sopocie.

Vademecum wiedzy

Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem produkcji, wykorzystuje najnowocześniejsze i proekologiczne rozwiązania technologiczne. Organizuje szkolenia „Wielki format – mały problem”, angażuje się też w projekty szkoleniowe swoich partnerów. Na przestrzeni ostatnich lat eksperci firmy, podczas niemal 500 szkoleń, przeszkolili ponad 7500 glazurników w kraju i za granicą.

Aby wziąć udział w szkoleniu dla glazurników należy zgłosić się do najbliższego punktu handlowego, oferującego wielkoformatowe płytki Grupy Tubądzin. Eksperci firmy, wraz z partnerami handlowymi, układają roczny plan warsztatów.. Szczegółowych informacji udziela także Krzysztof Kulig: k.kulig@tubadzin.pl

Wykonawcy, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w warsztatach, a chcieliby dowiedzieć się więcej o pracy z wielkim formatem, mogą zapoznać się z „Vademecum okładzin ceramicznych” dostępnym na stronie internetowej pod adresem https://www.tubadzin.pl/vademecum-okladzin-ceramicznych


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2020 firma sprzedawała swoje produkty do 70 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Edyta Bąk

Specjalista ds. Public Relations

tel. +48 601 322 440

e-mail: e.bak@tubadzin.pl