Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników

Trwa jesienna edycja szkoleń dla glazurników

21 października 2022

Układanie płyt wielkoformatowych to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania. Podczas cyklicznych szkoleń glazurniczych „Akademia Profesjonalisty SOPRO", organizowanych wraz z ekspertami Grupy Tubądzin, fachowcy z całego kraju mają doskonałą okazję do doskonalenia swojego warsztatu. Tegoroczna jesienna edycja wydarzenia daje możliwość pracy pod czujnym okiem specjalistów.

Akademia Profesjonalistów to cykl realizowanych od kilku lat spotkań z ekspertami, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Tegoroczna jesienna edycja wydarzenia koncentruje się na montażu okładzin wielkoformatowych.

Program szkoleń bazuje na tematyce związanej z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie chemii budowlanej i praktycznym jej wykorzystaniu w pracy wykończeniowej. Eksperci SOPRO prezentują jak ocenić i poprawnie przygotować podłoże przed montażem okładzin wielkoformatowych, a także jak bezpiecznie transportować i obrabiać płyty wielkoformatowe.

- Płyty wielkoformatowe to dziś standard w budownictwie. Jednak ich prawidłowy montaż wymaga posiadania stosownej wiedzy i umiejętności. Chcemy szkolić fachowców, aby mogli poszerzyć swoje portfolio usług i oferować także układanie płyt wielkoformatowych – mówi Krzysztof Kulig, Product Manager w Grupie Tubądzin. – Nasze kursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego chętnie powracamy z nowymi programami w kolejnych sezonach. Przed nami jeszcze kilka spotkań, na które serdecznie zapraszamy – podsumowuje.

Harmonogram szkoleń z zakresu układania wielkich formatów:

  • 25.10.2022 – Warszawa
  • 03.11.2022 – Leszno
  • 08.11.2022 – Krosno
  • 15.11.2022 – Suwałki
  • 22.11.2022 – Łódź
  • 29.11.2022 – Toruń
  • 06.12.2022 – Olkusz
  • 13.12.2022 – Brodnica
  • 20.12.2022 – Nysa

Vademecum wiedzy

Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoformatowe płyty gresowe. Jest liderem produkcji, wykorzystuje najnowocześniejsze i proekologiczne rozwiązania technologiczne. Organizuje szkolenia „Wielki format – mały problem”, angażuje się też w projekty szkoleniowe swoich partnerów. Na przestrzeni ostatnich lat eksperci firmy, podczas niemal 500 szkoleń, przeszkolili ponad 7500 glazurników w kraju i za granicą.

Aby wziąć udział w szkoleniu dla glazurników należy zgłosić się do najbliższego punktu handlowego, oferującego wielkoformatowe płyty Grupy Tubądzin. Eksperci firmy, wraz z partnerami handlowymi, układają roczny plan warsztatów.. Szczegółowych informacji udziela także Krzysztof Kulig: k.kulig@tubadzin.pl

Wykonawcy, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w warsztatach, a chcieliby dowiedzieć się więcej o pracy z wielkim formatem, mogą zapoznać się z „Vademecum okładzin ceramicznych” dostępnym na stronie internetowej pod adresem https://www.tubadzin.pl/vademecum-okladzin-ceramicznych