Trwa odliczanie do Cersaie Grupa Tubądzin przygotowuje stoisko

Trwa odliczanie do Cersaie Grupa Tubądzin przygotowuje stoisko

18 sierpnia 2022

Doskonały design, najwyższa jakość i nowe trendy – Grupa Tubądzin zaprezentuje w Bolonii swoje premierowe kolekcje podczas Międzynarodowych Targów Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek Cersaie we Włoszech.

Targi w Bolonii to najważniejsze wydarzenie w branży, które przyciąga nie tylko wiodących producentów, ale także projektantów i znawców designu z najdalszych zakątków świata. Renomowani producenci mają szansę przedstawić swoje kolekcje w nietuzinkowej odsłonie. Grupa Tubądzin, innowacyjny polski producent płyt ceramicznych, od wielu lat pojawia się w Bolonii z premierowymi produktami stworzonymi przez najlepszych projektantów. Już 26 września zaprezentuje najnowsze pomysły i kreacje.

– Targi Cersaie to dla naszej firmy święto, podczas którego wspólnie z naszymi znamienitymi gośćmi możemy celebrować piękno i oryginalność designu – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin. – Tegoroczna edycja jest dla nas szczególnie ważna - chcemy zaprezentować wiele nowości, zarówno formatowych, jak i wzorniczych. Wiemy, że produkty Tubądzin stworzone we współpracy z wybitnymi artystami, inspirują i wyznaczają trendy – podsumowuje.

Podczas tegorocznej edycji Targów Cersaie Grupa Tubądzin zaprezentuje premierowe linie monolitów Nie zabraknie również oryginalnych kolekcji stworzonych przez znanych i cenionych projektantów o światowej sławie.

– Nie możemy się już doczekać aż zaprezentujemy nasze nowe kolekcje zarówno obecnym, jak i przyszłym partnerom handlowym. Jestem przekonany, że targi zaowocują cennymi kontaktami biznesowymi oraz nowymi zamówieniami. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska C18-D19, w hali numer 16. – dodaje Andrzej Ramel, dyrektor sprzedaży krajowej i marketingu, członek Zarządu Grupy Tubądzin.

Stoisko Grupy Tubądzin zaprojektowane specjalnie na Targi Cersaie odzwierciedla charakter marki oraz jej filozofię opartą na ekologii i dążeniu do neutralności klimatycznej. Zadbano o najmniejsze detale, które mają zapewnić gościom komfort i niezapomniane wrażenia podczas wszystkich dni wystawienniczych.