Tubądzin dba o zdrowie swoich pracowników

Tubądzin dba o zdrowie swoich pracowników

9 czerwca 2023

Grupa Tubądzin wie, jak istotna jest profilaktyka. Dlatego wraz z Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, zorganizowała akcję badań profilaktycznych pracowników i ich rodzin.

Choroby nowotworowe wykryte we wczesnym stadium w większości są wyleczalne. Dlatego Grupa Tubądzin, aby zadbać o zdrowie pracowników i ich najbliższych, oferuje im możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych. W fabrykach w Tubądzinie, Sieradzu i Ozorkowie oraz w centrum dystrybucyjno-logistycznym w Cedrowicach odbyły się spotkania informacyjne. Eksperci przekazali informacje o zdrowym trybie życia i prawidłowym odżywianiu, minimalizującym ryzyko chorób. Odbyły się także szkolenia np. z techniki samobadania piersi.
Wszyscy pracownicy i ich bliscy, którzy chcą skorzystać z diagnostyki, będą mieli zapewniony także transport na badania. Chęć udziału w akcji zgłosiło kilkaset osób.

Akcja badań profilaktycznych to nie jedyne działania Grupy Tubądzin skierowane do pracowników. Wcześniej w firmie odbyły się spotkania poświęcone tematyce zdrowego odżywiania. Zorganizowano także akcję szczepień pracowników, w której wzięło udział prawie 400 osób.
Grupa zapewnia stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz szeroki pakiet socjalny, obejmujący m.in.: pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, program Benefit Systems, który umożliwia korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych, dodatki okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci.