Tubądzin jest strategicznym partnerem handlowym jednego z największych salonów z ceramiką w USA

Tubądzin jest strategicznym partnerem handlowym jednego z największych salonów z ceramiką w USA

14 listopada 2022

Blisko 2 tysiące metrów powierzchni wystawienniczej, zachwycający design i bogata ekspozycja najnowszych kolekcji Grupy Tubądzin. W St. Charles, na przedmieściach Chicago, powstała Encore Gallery.

To jeden z największych tego typu obiektów w Stanach Zjednoczonych. Prezentowane są w nim materiały wykończeniowe, w tym płytki ceramiczne oraz wyposażenie kuchni i łazienek. To miejsce, w którym oferowane są produkty premium. Showroom prezentuje oryginalne kolekcje i odróżnia się od konkurencji różnorodnością dostępnych płytek. Encore Gallery przyciąga wyjątkową atmosferą i wspaniale zaaranżowanymi ekspozycjami.

Lokalizacja salonu została wybrana nieprzypadkowo – ta okolica jest położona pośród rezydencjonalnych przedmieść Chicago. Domy, które tu zbudowano, słyną ze świetnego designu. Dla wymagających klientów uważnie dobrano asortyment, stawiając na najwyższą jakość i doskonały design. Dlatego strategicznym partnerem handlowym została Grupa Tubądzin, która w swojej ofercie ma oryginalne kolekcje.

– Od lat stawiamy na design i jakość. Nasza strategia przynosi efekty. Mamy unikalne produkty, które zachwycają klientów w ponad 70 krajach. Cieszę się, że mogliśmy zostać strategicznym parterem Encore Gallery. Ponad połowa ekspozycji to właśnie nasze kolekcje. Oferowane przez nas wzory odzwierciedlają to, co najpiękniejsze w naturze zdobywając duże uznanie wśród amerykańskich architektów, jak i samych klientów końcowych – tłumaczy Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin.

Amerykanie są zachwyceni Monolithami. Płyty wielkoformatowe to obecnie jeden z najgorętszych trendów. Klientów urzekają też kolekcję Macieja Zienia. Płytki ze złotymi zdobieniami dodają rezydencjonalnym wnętrzom ponadczasowego sznytu.

W otwarciu Encore Gallery wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych, projektanci, architekci i miłośnicy dobrego designu. Wśród gości był m.in. znany polski sportowiec Andrzej Gołota.