Tubądzin przedstawia gwiazdy swojego Instagrama

Tubądzin przedstawia gwiazdy swojego Instagrama

8 września 2022

Są pięknie, inspirujące i emocjonujące – użytkownicy Instagrama na początku września zagłosowali na swoje ulubione kolekcje. Każda z nich ma inną inspirację, wzór, kolorystykę, jednak łączą je szerokie możliwości aranżacyjne i ponadczasowy design.

Nieprzemijające piękno i unikatowe wzornictwo – właśnie takie są kolekcje płyt od Grupy Tubądzin. Oto wyniki głosowania i nasze instagramowe gwiazdy.

Torano - piękno kontrastów

Kolekcja Torano inspirowana jest strukturą surowego betonu. Pozwala na osiągnięcie efektu industrialnej wapiennej ściany w trzech kolorach: antracytowym, jasnoszarym i białym. Cieszy się uwielbieniem miłośników eleganckiego minimalizmu oraz nowoczesnego designu. Jest to lubiana przez naszych obserwatorów klasyka w nowoczesnym, intrygującym wydaniu.

Cielo e terra – urok pasteli

Autorką kolekcji Cielo e Terra jest Dorota Koziara, utytułowana artystka, architektka wnętrz i kuratorka wystaw. Dla Tubądzina stworzyła kolekcję inspirowaną barwami polskich krajobrazów. Cztery kolory ziemi i cztery kolory nieba uzupełniono pudrowym różem. Harmonijnie dobrana gama kolorystyczna daje architektom wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Fani doceniają Cielo e Terra za subtelną kolorystykę i uniwersalność zastosowania. Płytki gresowe barwione w masie doskonale sprawdzają się nie tylko w kameralnych wnętrzach, ale też w obiektach użyteczności publicznej, jak i na elewacjach.

Grand Cave – bliskość natury

Naturalne i harmonijne kolory sprzyjają relaksowi oraz kojarzą się z wytchnieniem, jakie daje domowa, zaciszna przestrzeń. Kolekcja Grand Cave to monumentalne, grafitowe płyty, o wyczuwalnej w dotyku fakturze kamienia, które dają wrażenie realnego kontaktu z surową skałą. To propozycja, która pozwala stworzyć prywatną oazę, w której czuje się bliskość i spokój natury.

Epoxy – industrialna szarość

Barwa surowego betonu jest kwintesencją miejskiego charakteru wnętrza. Płytki z kolekcji Epoxy to wielkowymiarowe kafle o niejednolitym kolorze, który oscyluje wokół różnych odcieni szarości. Pozwalają naszym fanom na stworzenie wnętrza pełnego minimalistycznego ładu, dzięki czemu zachwycają i cieszą się popularnością.

Odwiedź profile marki Tubądzin w social mediach i odkryj jeszcze więcej zachwycających kolekcji. Sprawdź, która będzie Twoją ulubioną.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Edyta Bąk,

specjalista ds. Public Relations

tel. + 48 601 322 440

e-mail: e.bak@tubadzin.pl