Tubądzin rozpoczyna szkolenia z cyklu "Wielki Format - mały problem"

Tubądzin rozpoczyna szkolenia z cyklu "Wielki Format - mały problem"

2 czerwca 2021

Grupa Tubądzin rusza z nową, piątą edycją bezpłatnych szkoleń poświęconych obróbce wielkoformatowych okładzin ceramicznych. Szkolenia odbędą się w najpopularniejszych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

Grupa Tubądzin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wykonawców, dostarczając nie tylko produkt najwyższej jakości, ale też dbając o to, by fachowcy pracujący z płytkami Tubądzin mieli aktualną wiedzę techniczną pochodzącą od ekspertów. Na szkoleniach firmy Tubądzin każdy chętny glazurnik ma możliwość popracowania na płytkach wielkoformatowych, które coraz częściej pojawiają się w aranżacjach łazienek, salonów czy kuchni. Szkolenia prowadzą Krzysztof Kulig, product manager i ekspert Tubądzin oraz Krzysztof Grzybak, doświadczony glazurnik, pracujący od lat z płytkami gresowymi w dużych formatach.

Wraz ze wzrostem popularności wielkoformatowych gresów pojawiło się większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się obróbką takich płyt. Tubądzin daje możliwość wszystkim zainteresowanym wykonawcom, by pod okiem ekspertów i praktyków spróbowali obróbki wielkiego formatu – mówi Krzysztof Kulig, ekspert Tubądzin, prowadzący szkolenia z cyklu „Wielki Format – mały problem”. Dotychczas przeszkoliliśmy już ponad 5500 glazurników na ponad 400 szkoleniach. Codziennie zgłaszają się kolejni wykonawcy zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy – dodaje Krzysztof Kulig.

Z uwagi na ograniczenia wynikające z pandemii wirusa SARS-CoV-2, szkolenia będą prowadzone w reżimie sanitarnym. Są one bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy – aby wziąć udział trzeba we własnym zakresie skontaktować się z wybranym punktem handlowym. Informacje o kolejnych planowanych szkoleniach można uzyskać na Facebookowej Grupie „Wielki Format – mały problem”, poświęconej płytkom wielkoformatowym: https://www.facebook.com/groups/1748992768543097 lub mailowo, pisząc na k.kulig@tubadzin.pl

Harmonogram szkoleń na najbliższe tygodnie:

  • 07.06.2021 – godz. 9:30 – Jawor, salon łazienkowy „Damar”
  • 07.06.2021 – godz. 14:00 – Jelenia Góra, salon łazienkowy „Matex”
  • 09.06.2021 – godz. 10:00 – Szczecin, salon łazienkowy „Bokaro”
  • 09.06.2021 – godz. 15:00 – Koszalin, salon łazienkowy „Bokaro”
  • 21.06.2021 – godz. 8:00 – Gorlice, salon łazienkowy „Midecco”
  • 21.06.2021 – godz. 15:00 – Tarnów, salon łazienkowy „BOZ”
  • 22.06.2021 – godz. 8:00 – Przemyśl, salon łazienkowy „BOZ”
  • 22.06.2021 – godz. 17:00 – Rzeszów, salon łazienkowy „BOZ”
  • 22.06.2021 – godz. 17:00 – Jarosław, salon łazienkowy „Dekor Studio”

Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w szkoleniu, Tubądzin przygotował wideoszkolenie: https://www.youtube.com/watch?v=_nqLFWSW3Ss

Wielkoformatowe płytki gresowe cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród architektów, inwestorów, jak i klientów. Dzięki wiernemu odwzorowaniu naturalnych materiałów, takich jak włoski marmur czy hiszpański pulpis, stanowią one wyjątkową ozdobę łazienek, salonów i elewacji budynków. Niewielka ilość fug, wynikająca z ich monolitycznego formatu, przekłada się nie tylko na estetykę powierzchni, ale ma także wymiar higieniczny – mniejsza ilość spoin ułatwia dokładne sprzątanie danej powierzchni.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od prawie 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2020 firma sprzedawała swoje produkty do 70 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

Kontakt dla mediów:

Tomasz Korowczyk

rzecznik prasowy Grupy Tubądzin

tel. + 48 601 322 440

tel. + 48 42 710 37 78

e-mail: t.korowczyk@tubadzin.pl