W harmonii z naturą studio i szklarnia dekoratorki wnętrz

W harmonii z naturą studio i szklarnia dekoratorki wnętrz

4 lipca 2023

Styl skandynawski charakteryzuje się prostotą, jasnymi kolorami, naturalnymi materiałami i minimalistycznym podejściem. Tworzy wnętrza, które są przestronne, funkcjonalne i przyjemne dla oka. Wprowadza do przestrzeni atmosferę spokoju, optymizmu, dając uczucie komfortu i bliskości natury, a także sprzyja łączeniu go z innymi elementami dekoracyjnymi. Inspiruje do harmonijnego życia.

Anna Pietraszek-Sawicka, kreatorka bloga bezarchitekta.pl, zaprojektowała swoje studio w sposób, który sprzyja relaksowi. Wykorzystując styl skandynawski i elementy stylu eko, stworzyła wnętrza pełne uroku. Z odwagą połączyła z nim różne konwencje, kreując zachwycające zestawienia. Studio Anny jest kwintesencją elegancji w naturalnym wydaniu, gdzie skandynawski styl spotyka się z elementami angielskiego oraz francuskiego. , pozostając ze sobą w idealnej równowadze. Przestrzenie, które stworzyła Ania są bezpiecznym azylem, w którym można tworzyć i odpoczywać.

Studio i szklarnia Ani stały się głównymi bohaterami najnowszego odcinka serii "Open the door for Tubądzin". Cykl zabiera widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców. Goście cyklu pokażą jak żyją, pracują, a także opowiedzą, w jaki sposób poszukują inspiracji dla swoich przestrzeni.

Studio Anny Pietraszek-Sawickiej to kwintesencja klasycznej elegancji pozostającej w harmonii z naturą. Jej wnętrza stanowią prawdziwe źródło inspiracji do odnalezienia piękna w prostocie. We współpracy z Grupą Tubądzin, dekoratorka stworzyła przestrzeń, która nie tylko urzeka estetyką, lecz także wpisuje się w ideę ekologicznego stylu życia. Anna wybrała m.in. kolekcję Timeless Macieja Zienia. Postawiła na aranżacje pełne spokoju i wyciszenia, gdzie naturalne barwy doskonale komponują się z koncepcją skandynawskiego designu oraz kobiecymi dodatkami. Mozaika Fashion, zdobiąca podłogę w łazience, nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Płyty Balance Stone, inspirowane portugalskim marmurem, wykorzystane w kuchni na ścianach i jako blaty, wprowadzają nutę ukojenia i harmonii, nadając całemu pomieszczeniu subtelnego uroku.

Wyjątkowym miejscem dla Ani, jest przepiękna szklarnia. Artystka sięgnęła po wielkoformatową płytę z kolekcji Onice Rosa, która została potraktowana jak obraz oraz element dekoracji. Zawieszone na niej lampki tworzą ciekawy efekt podwójnego odbicia światła. Dzięki temu ta oryginalna szklarnia staje się doskonałym miejscem do spędzania czasu z rodziną oraz kontaktu z naturą.

Zapraszamy do odkrycia idealnej fuzji stylów i piękna w prostocie, we wnętrzach Ani - autorki bloga bezarchitekta.pl, w najnowszym odcinku “Open the door for Tubądzin”.

Zobacz Open the door for Tubądzin- Ania z Bezarchitekta.pl - YouTube


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.